Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most jöttem az uh-ról. Ugye...

Most jöttem az uh-ról. Ugye ez nem gond?

Figyelt kérdés
a doktornő mondta hogy rendes méhen belüli terhességem van, megvan a petezsák, benne a szikhólyag, de még nem volt szívhang, se pulzálás. Ma vagyok 6 hetes, a fiamnál ilyenkor már volt minden.
2012. okt. 24. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak 8 hetesen volt szívhang.
2012. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én majdnem 7 hetes voltam amikor mentem szívhangot nézetni és már volt.Szerintem pár nap és neked is lesz.Még picike nagyon.
2012. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A következő vizsgálaton már biztos lesz!
2012. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi probléma. Ilyenkor még nekem is csak petezsák volt. KÉt hét múlva meg már szívhang is.

Gratulálok a babóhoz!

2012. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is csak 8 hetesen volt. Következőn már biztos lesz.


Gratulálok a babához! :)


38 hetes kismami

2012. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! 6 hetesen még nekem sem volt ennél több. Egy hét múlva már biztos lesz. Gratulálok:-)29hkm
2012. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi együtt teszteltünk.Nem tudom emlékszel e de én linkeltem be neked a halvány pozi tesztemet.Én múlt hét pénteken voltam és ugyanezt látta a doki petezsák + szikhólyag ami azt jelenti hogy élő terhességed van.Én most vagyok az uhu szerint 6 hetes.Hétfőn megyek védőnőhöz.Ha van kedved irj privit majd.

2012. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

sziasztok, köszönöm a gratulációkat, viszont gratulálok minden kismamának!! :D

5-én megyek újra uh-ra, remélem minden rendben lesz!! Izgulok.

2012. okt. 28. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!