Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 14 éves fiú vagyok. Eddig...

14 éves fiú vagyok. Eddig soha nem jöttem össze lánnyal meg nem volt semmi komoly kapcsolat. Volt már olyan, hogy nagyon közel kerültem egy lányhoz de akkor ő meg elkezdett mással járni. Velem van a gond?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha megtanulod kikapcsolni a caps lock nevezetű billentyűt már tettél egy lépést a megoldás felé.


Szerintem amúgy semmi gond sincs veled 14 évesen a fiúk ne ezzel foglalkozzanak, hanem azzal, hogy észt tömnek a fejükbe. A lányok is jobban tennék, ha ezzel törődnének, de általában igaz, hogy korábban érnek.

Ezen a dolgon semmiképp ne emészd magad, ha 10 év múlva is ez a helyzet, akkor már aggódhatsz. :)

Majd jön, aminek jönnie kell, de majd akkor amikor jön. ;)

2010. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem:) még fiatal vagy:) ne aggódj 1-2 éven belül majd veled is járnak :)
2010. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Semmi gond sincs veled.

25 éves lány vagyok, szerencsés külsővel, így nekem nem volt soha ilyen gondom. Viszont nagyon sok ismerősöm van, akik így voltak, mint Te.

Barátkozz sokat és ha valaki nagyon tetszik, közlíts hozzá nyugodtan.

2010. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Először is ne kiabálj!!A nagy betű azt jelenti.

Ismerkedj,barátkozz.Hisz még csak most tanulod,hogy kell.Minden lány más,erre sajnos rá kell érezni.

És a Veled korú lányok,kicsit idősebb pasira vágynak. Légy kedves,humoros,össze fog jönni,csak idő kérdése.

Türelem,kitartás,próbálkozás.Semmi baj nincs Veled.

2010. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem értem minek 14 évesen csajozni,hapsizni.Olyan mintha valami kötelező szakkör lenne:-)
2010. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a lófaszt kiabáltam
2010. jan. 22. 13:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem is Caps Lockal írt. Betegek.

Egyébként semmi gond veled. Nekem is csak 15-16évesen voltak barátnőim. A Lányok 14évesen még eléggé félnek, bármilyen kapcsolattól.(többsége..) Pár éven belül, neked is lesz barátnőd. Addig meg csak tanulj :)

19F

2010. jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

utolsó.de azzal írt de jelentve lett így átjavították

kérdező nem értem miért beszélsz így

hülye gyerek

2010. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen bunkó vagy, akkor elhiszem, hogy nincs barátnőd.
2010. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kezdj el sírni. Nekem már 3 évesen voltak komoly kapcsolataim, és 6 évesen vesztettem el a szüzességemet...
2010. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!