Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vékony kismamák, hányadik...

Vékony kismamák, hányadik héten látszott, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Még sajnos nincs babám, de nagyon érdekelne, hogy ha sikerül, akkor hányadik héten fog látszani, hogy terhes vagyok?

Már alig várom, hogy lássák rajtam, és büszkén vonulhassak az utcán, hogy igenis, én Kisbabát várok, és lássa az egész világ. :-)

Vagy butaságokat beszélek?


2012. okt. 24. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
20. het korul. mar nem emlekszem. de akkor sem volt annyira feltuno meg.
2012. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem mar a 12.heten latszodott de az meg nem olyan h buszken vonulsz - az veszi eszre aki addig naponta latott. Az igazi kismamas pocak 20.het utan van. Sok sikert!!

31h km

2012. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

18 hetesen még olyan lapos volt a hasam, hogy a csípőcsontom jól látszott. Talán a 21. héttől volt egy egész kis minimális hasam.

A második baba viszont sokkal előbb látszott. :)

2012. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 18 héten már olyan is észre vette, aki nem ismer.


37+5 hkm

2012. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
162cm és 50 kilóval kezdtem, az ismerősök már a 9-10 hét környékén kezdtek rákérdezgetni. A 16-17 hét környékén már nagyon egyértelmű volt nálam, akkor már a helyet is elkezdték átadni a tömegközlekedésen.
2012. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!