Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Soványabb lányok! Hányadik...

Soványabb lányok! Hányadik héttől látszott a pocakotok? Ruha nélkül.

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 15:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Sovány vagyok :) 60 centis derék, nulla háj.

Mindkét babánál látszódott a 7-8.héttől a puffadás, nyilván az még nem terhespocak volt. Ruhában is már kiszúrták az ismerősök kb a 11-12.héttől, hogy valami van (szűk felsőket hordok). Idegenek kb a 16-18.héttől, de az már nem puffadás volt, hanem "pocakkezdemény".

2010. dec. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
154 cm vagyok 48 kiloval. kb a 4dik hónapban kezdett el látszani. Teljesen kétségbe voltam esve. Kicsi hassal szültem, szinte hihetetlen volt. Pedig én nagyon szerettem volna nagy hasat. Így sokan alig vették észre h szülni fogok nemsoká.
2010. dec. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6-8 héttől a jó szemű, jó indulatú barátnők már megjegyezték, hogy híztam a hasamra..
2010. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én 8 hetes vagyok és még csak egy kis puffadás látszik a köldök magasságában. Én is aggódok, mint a 2. válaszoló :S
2010. dec. 13. 16:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Nyugi, ne aggódj, biztos nagyon hátul fekszik a baba, meg ilyen alkat vagy:) jó egészséget!
2010. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hátrahajlik a méhem, emiatt (is) lehet?

Köszi mindenkinek a választ, jöhetnek még :)

2010. dec. 13. 16:14
 7/17 anonim ***** válasza:
157cm 48kg es nekem mar a 7. hettol latszodott alul a hasam 14.heten mar masok is eszre vettek.
2010. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

165 cm magas vagyok, 51 kg-mal kezdtem a terhességet.

A 8-9. héttől puffadtam, de nem volt túl vészes, inkább, mint korábban a menstruáció előtt. 12 hetesen a terhességem előtt 3 hónappal méretre varratott menyasszonyi ruhámban mentem férjhez változtatás nélkül.

16 hetesen icipici pocim volt, ami ruhában egyáltalán nem látszott (pedig 1-2x már mozgást is éreztem). 20 hetes korom után kezdett ruhában is látszani, ismerősök, akiknek nem mondtuk ekkor kérdeztek rá, hogy "csak nem..?".

Most, a 33. héten plusz 8 kg-nál tartok, szerintem hatalmas a hasam, a derekam körfogata majdnem 50 centit nőtt, de mindenki azt mondja, pici hasam van...

Hát nem tudom. Nekem és a bőrömnek nagy, a baba meg pont elfér benne :)


Én is alig vártam, hogy már nagy legyen és látszódjon, most nagyon meg vagyok elégedve :)))))


A kisebb has azért is jó, mert nem csak sokkal jobban érzed a mozgást, de sokkal látványosabb is a kisbaba mocorgása, hullámzása, az is látszik, ha csuklik. Olyan édes :)

2010. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is! Én 161 cm vagyok és 52 kiló és szeretném már ha szép nagy pocakom lenne.
2010. dec. 13. 16:48
 10/17 anonim ***** válasza:

165 cm, 52 kilóval lettem terhes, a 12. héten is 52 kg voltam. inkább csak a 16. héttől látszott, előtte úgy néztem ki, mint aki jóllakott.

mostanában visszanéztem a pocakos képeimet, és a 18 heti pocak volt csak pocak :)

nekem is hátrahajló a méhem.


a 40. hétre óriási lett, 4 kilóval született a lányom :)

2010. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!