Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+0 hetesen reggel "mindjárt...

36+0 hetesen reggel "mindjárt megjön" érzésre ébredtem és azóta is leszakad a derekam és keményedik a pocakom. Nem korai ez még?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete nyitva van a külső méhszájam, de a Babuci még mindig nincs befordulva! Mi lehet ez? Kicsit meg vagyok ijedve, hétfőn megyek orvoshoz és nst-re.
2012. okt. 25. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez rendben van, valószínűleg épp most fordul be, azért szakad le a derekad.

De ha aggódsz, vagy nem érzed jól magad, akkor menj orvoshoz.

(külső nyitott méhszáj nem jelent sokat önmagában, akár túl is hordhatod azzal)

2012. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha rendszeressé válnak a fájások, menj be. Ha 2 ujjnyira vagy, akkor rövidebb vajúdásra számíthatsz. 36 hetesen már nem lesz gond. Az hogy faros...nem tudom nálatok mennyire türelmesek. Errefelé mindenért rögtön vágnak.

Zuhanyozzál le kellemes meleg vízzel, melengesd a hasadat. Ha elmúlik, akkor csak jósló. Nekem a mostani terhességemnél két hétig mindennap voltak jóslófájásaim. Figyeld az órát, lehet, hogy 40 perc, 1 óra is kell, mire rájössz, hogy renszeres, vagy nem. De amikor nekem nyitva volt a méhszájam, minden lépésnél azt éreztem, hogy "jaj, most esik ki a gyerek". Figyeld magad! Korainak nem korai.

2012. okt. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem két ujjnyira van, hanem két hete van nyitva. Nem ugyanaz :o)


Amúgy egyet értek, be lehet ülni a kádba egy jó meleg vízbe (nem forróba), és figyelni, a jóslók hossza általában 20-30 mp-ig tartó keményedés, a szülési fájásoké 40-60 mp, és ezek a meleg vízben rendszereződnek és sűrűsödnek, míg a jóslók szépen leállnak.

2012. okt. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínüleg csak jóslófájás. Ülj bele egy kád meleg, de nem forró vízbe. Ha elmúlik, akkor csak jósló volt, ha nem akkor a biztonság kedvéért menj orvoshoz. Azért még jó lenne ha 1-2 hetet bent maradna.


38+1 hkm

2012. okt. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Délelött sajna elég sok mindent el kellett intéznem, nospával és sok magnéziummal átvészeltem, azóta csak fekszem és alszom, nincs is kedvem máshoz. Nagyon remélem, hogy még 1, de inkább 2 hetet bennt marad a Pocaklakóm! Ha ezt a hétvégét kibírjuk, akkor már minden ok, nagyon frontérzékeny lettem (vagy a Baba). Amugy felénk is császároznak farfekvéssel, hétfön meglátjuk, hogyan fekszik. Remélem, addig nem kell menni a kórházba!!!
2012. okt. 25. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!