Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba mozgása okozhatja?

A baba mozgása okozhatja?

Figyelt kérdés

Már volt egy kérdésem,de sajnos egy válasz érkezett rá és így gondoltam felteszem még egyszer!

Már második éjjel ébredek arra,hogy húz,és beszúr a jobb oldalon a bordám alatt!Amikor hátast akarok feküdni hogy hátha jobb lesz,csak rosszabb lesz mert elkezdek görcsölni,de csak addig tart a görcs amíg a hátamon fekszek!

A picit ilyenkor nagyon aktívnak érzem!

Volt már így valaki?Tapasztalat?



2012. okt. 25. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószinüleg egy ideget nyom a baba, fordulj máshogy fekvés közben. Idövel lehet, hogy jobb lesz.
2012. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez a baba miatt van, lehet nyom egy ideget. A háton fekvést meg már azért nem érzed jónak, mert a súlya nyomja az ereket, gerincet... Ne is feküdj háton, max próbálj két három párnával aludni. Nekem ez a félig ülő helyzet jött be:-(
2012. okt. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?


Sajnos ez már végig így lesz. Valószínűleg a baba pont egy ideget nyom, háton fekvésnél meg azért rugdos annyit, mert jelez, hogy az úgy neki nem jó.

Én is már egyre nehezebben bírom, az éjjel is csak 2 órát aludtam, mert már sehogy sem volt jó. De ezt a 2 hetet már kibírom.


38+1 hkm

2012. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most vagyunk 23+4,de most elkezdett megint úgy feszíteni-nyomni,hogy már nem tudom hogy üljek,vagy elfeküdjek e! ?
2012. okt. 25. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!