Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérvételen észrevették volna,...

Vérvételen észrevették volna, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A hormonjaim miatt küldtek el vérvételre.Az eredményekből észre vette volna az orvos,hogy terhes lehetek?

2012. okt. 25. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2012. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kér külön arra is vizsgálatot. HCG szint.
2012. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kértek arra is vizsgálatot akkor igen. Ha nem akkor azt nem is nézik. De a papírodon biztos rajta lesz.
2012. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Általános vérvizsgálaton nem szerepel, azt az orvosnak KÜLÖN kell kérnie.
2012. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a menstuációm 3. és 21. napján küldtek el,de most meg nem jön meg és attól félek,hogy az nem rendes menstuáció volt.ezeket nézték meg:FSH,LH,prolactin,ösztradiol,progeszteron,tesztoszteron.

egyedül a prolactin volt magasabb egy kicsit,de oda írták,hogy:a referencia érték nem terhes,menopausa előtti nőkre vonatkozik.

2012. okt. 27. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki, hogy terhes vagy-e.
2012. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A magas progeszteron esetleg utalHAT rá, de nem feltétlen. Épp úgy voltam, hogy már terhes voltam, és ebből is látszott.
2012. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!