Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsi kismamák! Hol taalálok...

Pécsi kismamák! Hol taalálok szoptatős melltartót? 105-ös méret kéne, sajnos ekkorát nem találok sehol.

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nem vagyok pécsi :) ha nem baj!Viszont a Tescoban biztosan találsz,a múltkor láttam,éppen akkora méretben,amekkorára neked is szükséged van!

Anno én is ott szereztem be a szoptatós melltartóimat,van köztük F&F márkájú,Bellinda is.Minőségük nagyon jó,még a kistesónál is tudom használni majd,pedig minden nap kimostam őket.

Nézdd meg,biztosan találsz a Tescoban!

2009. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha meg akkorát nem találsz, csak pl. 100asat, az is jó. Lehet kapni ilyen melltartó hosszabbítót, amit a hátulra kell tenni a pántjához. Én házilag gyártottam 2 kinőtt, rossz melltartóból. Teszveszen, Vaterán van többféle 100as méret.
2009. aug. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszike.jó ötlet!
2009. aug. 11. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!