Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfáztam, talán lehet valami...

Felfáztam, talán lehet valami fertőzésem is, milyen praktikát javasoltok? 2 nap múlva kaptam időpontot a dokihoz.

Figyelt kérdés
27 hetes kismama vagyok. Igyak kamillateát? Vagy üljek kamillateás vízbe?
2009. aug. 9. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel vigyáznék. Szerintem menj át a háziorvoshoz. Felfázásra úgyis ő ír fel bogyót, vizeletvizsgálat alapján. Engem a nőgyógyász is hozzá irányított.
2009. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, a házidokihoz megyek, nálunk szokott időpontot adni, sajna ma nem rendel. Csak holnap.
2009. aug. 10. 07:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert a melegvízben való üldögélés nem tesz jóta babának. Teljesen mindegy, hogy milyen folydékot iszol, csak sokat igyál, hogy tisztuljon a veséd.
2009. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a szülésznő javasolta hogy forrázzak le 4-5 filter kamillát Kb 1.5 liter vízzel és oldjak fel egy fél zacskó asztali sót és készítsek egy kellemes meleg fürdőt nem sok vízzel (poci alá érjen)és üljek bele egy negyed órácskára naponta 2x és csináljam 3-4 napig nekem bevállt. De a Dr-t feltétlen látogasd meg.

37. heteskm

2009. aug. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet, aranyos vagy, én is úgy gondoltam, hogy csakis poci alá érő vízbe ülök. De ma megyek dokihoz is!
2009. aug. 11. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!