Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kórházi napok gyorsan...

A kórházi napok gyorsan elszállnak majd? Vagy egy örökké valóság lesz? Én nem is akarok ott aludni hanem a babámmal együtt jönnék haza apához. Van még valaki így?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 13:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez senkinek sem egy álom, és mindenki jönne legszívesebben haza!

Egyébként ki lehet bírni.

2012. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Olyan gyorsan elszállnak majd, hogy pikk-pakk már otthon is leszel. Jól aludd ki magad, mert nem lesz rá egy darabig módod :)
2012. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én még soha nem voltam kórházban. Gondolhatod mennyire akartam... De ez van. A baba érdekében ki kell bírnod. Elmegy hamar!
2012. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
POntosan így vagyok én is! Én sem voltam még kórházban, és nincs is kedvem ott aludni. Persze muszáj, így ki kell bírnom :) De főleg azért sem akarnék ott maradni, mert 6 ágyas szobák vannak, és iszonyat rossz alvó vagyok..
2012. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én sem voltam még kórházban,és minden kis zajra fel ébredek:( Idegen helyen is utálok aludni.Hát remélem tényleg gyorsan eltelik majd az idő.
2012. okt. 3. 14:31
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem 4 műtétem volt, tehát feküdtem párszor kórházban, de utáltam ott feküdni. Aztán a terhességem alatt pánikbeteg lettem, a kiírt dátum előtt 1 hónappal pedig vérezni kezdtem egy picit és görcsölt a hasam, így bementünk a kórházba, baba nem lett, de bent tartottak és csak a fiammal együtt mehettem haza.:( Szerencsére 2 és fél hét volt az egész, bár ez sem volt kevés, de ismerek olyat, akinek ettől jóval több kórházban töltött ideje van, ezért nem panaszkodok.

A szülés előtti kórházi napok jóval lassabban teltek, de azért szülés után sem repkedett az idő. Legalább is a számomra, de akkor legalább tudtam, hogy a 7. napon mehetünk haza, mivel császáros voltam és ahol én szültem, ott a császárosoknak 7. napon lehet hazamenni.

Amúgy vigyél be könyvet, rejtvényfejtő újságot, zenelejátszót, ha van módod rá, esetleg laptopot és beszélgess sokat a szobatársakkal és úgy sokkal elviselhetőbb az idő.

2012. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ahol en szultem ott ha minden rendben megy akkor 6 ora a minimum amit bent kell tolteni. Persze vannak feltetelek aminek szigoruan meg kell felelni. Pl a babanak kakilnia, pisilnie kell, at kell essen a gyerekorvos elso vizsgalaton, anyukananak kakilni es pisilni kell, a babanak szopizni vagy uvegbol enni ha tapszeres, nem lehet hoemelkedes... Ha ezek rendben vannak haza lehet menni. Hat en sem toltottem ott igazan sok idod az biztos. :) A legtobb (foleg masodik vagy harmadik gyerekes) anyuka haza is megy 6 ora utan. En az elso gyereknel meg nem mertem es a szoptatast is megkinlodtam az elejen. De az ismeroseim kozul en voltam az egyetlen aki bent toltottem egy ejszakat. Persze a csaszarosok maradnak 4-5 napig es engem sem zavart el senki. Maradhattam volna ha kedvem tartja de alig vartam, hogy mar otthon legyek. Mi 3-an voltunk egy szobaba. A babak felvaltva sirtak, amikor eppen aludt volna a kisfiam felkapcsoltak a lampat mert vizit... Ugyhogy en megertelek teljesen. Masodik gyerkocnel mar en sem maradok bent ejszakra. Termeszetesen ha minden rendben velunk.
2012. okt. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolsó, gondolom más országban szültél igaz?

Mert itthon sajnos nem engednek haza (bár én is értelmetlennek tartom ezt a rendszert).

Németországban és az Egyesült Királyságban biztosan tudom, hogy akár aznap haza lehet menni, ha minden rendben.

2012. okt. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert én sem voltam sohe kórházban, mégis úgy elszállt az az 5 nap, h észre sem vettem. anny minden történik azokban a napokban és más lelkiállapotban vagy te is. Én minden reggel letusoltam, kihuztam szemszeruzaval a szemem, hajam megcsinaltam, feloltoztam és a nap további részében babammal voltam, allandoan latpgattak, bár alig aludtam úgy figyeltem a kicsimet és éjjel sokat sírt, de nem adtam be a csecsemosokhoz, ahogy sokan és éjjel tologattam az üres sötét folyosókon... Akkoris összességében csoadas emlekkent el bennem az az 5 nap... :-(
2012. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nah :-):-) ilyen fejét akartam írni. :-D
2012. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!