Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy a kontroll...

Létezik, hogy a kontroll csíkkal egyből felfutott a tesztcsík? Elrontottam? Vagy babám lesz végre?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 14:01
1 2 3 4
 11/39 kittycica1987 ***** válasza:
Gratulálok! Nekem is így volt. Bár az első teszetet korán csináltam, azon csak alig lehetett látni, de akövetkező már egy mp alatt 2 erős csíkos lett! 31 hkm
2012. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

Gratula kismami:D

Majd írj mi volt holnap:)

12hkm.

2012. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

szia!

nagyon gratulálok! :)

nem korai még dokihoz menni? mikor volt az utolsó mensid?

csak azért kérdezem, mert ha még csak 4 hetes vagy, lehet nem fog semmit látni a doki és az lelombozna! én vártam a teszt után (ami nekem is úgy volt, ahogy neked) a 7. hétig. akkor már látszódott a petezsák.

2012. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
2. hónap maradt ki :) csak féltem tesztet csinálni,mert volt már ilyen,és akkor csalódnom kellett.De most...szédülök a boldogságtól!!!!! :)
2012. okt. 26. 14:31
 15/39 anonim ***** válasza:

akkor már biztos fogja látni a doki! :)

még egyszer gratulálok, és egészséges terhességet kívánok neked!

22 hetes kismama

2012. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok!!!!!!Amúgy nekem is így volt én meg csak lestem mint Rozi a moziban hogy miért jött fel a kettő ilyen gyorsan mikor azt írja a tájékoztató hogy várni kell 1 percet,de kiderült a 12. héten hogy azért volt mert nagyon magas volt a HCG szintem mivel ikreket vártam:)
2012. okt. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy létezik :))

Gratula kismami, írj holnap, mit mondott a doki, de biztosan minden rendben!! :)

2012. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, létezik!

Mi anno úgy voltunk vele, hogy pisi a tesztcsíkra (persze azt Apának nem kell látnia :D), majd bő 5 perc múlva kézenfogva besétálunk a fürdőszobába megnézni, "kétcsíkos" a tesztünk vagy nem... Ehhez képest rögtön megjelent a két csík.

Most 26 hónapos a kislányunk!

Gratulálok a Babához! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek!

2012. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó kívánságokat,remélem minden rendben lesz.Holnap írok,h mi a helyzet :)
2012. okt. 26. 15:34
 20/39 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK KISMAMA!

Olyan jó olvasni, hogy másoknak sikerül! Nem tudod felrakni a képet a tesztről? Párod tudja már?

2012. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!