Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtétek el átmosni,...

Mikor kezdtétek el átmosni, vasalni a babaruhákat? Ha a kórházból hazajövünk, csak a férjem lesz a segítségem. Második babánkat várjuk.

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
7,5-8 hónap körül. A végén már nem akartam ilyenekkel foglalkozni.
2012. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én 31 hetes vagyok,de nekem már minden ki van mosva,behajtogatva a szekrénybe,kórházi csomag összekészítve!már csak a babaágyat kell "berendezni"
2012. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is a 2. babánkat várom, 35 hetes vagyok. Ma kezdtem el mosni-vasalni a ruhákat. Jó érzés lesz, ha tudom, hogy minden rendben, elkészülve várja a picit, akkor is, ha 2-3 héttel előbb lenne ránk kíváncsi... :)
2012. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok, épp ma raktam be a szekrénybe a vasalt ruhákat. Persze lesz még mit mosni, de innentől folyamatosan csinálok majd valamit. Második baba lesz, én sem akarom másra hagyni. Meg Karácsonykor sem mosni szeretnék, szóval inkább most:-))
2012. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

28+3 hkm vagyok. Azt hiszem, lassan összerakjuk a pelenkázóját, az szekrény is egyben, és elkezdem mosni, vasalni, ha már tudom hova rakni. Igazad van, Karácsonykor nem akarok mosni, stb.

Gyors szülést mindnyájunknak!!!!!!!

2012. okt. 27. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Akkor mi kb. egyszerre fogunk szülni!!:-))

Nálatok ez első baba fiú vagy lány? És most kit vártok?

2012. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Utolsó válaszoló. Január 16ra vagyok kiírva. Már van egy 8 éves nagyfiúnk, de a tesó még nem mutatta meg mije is van :)

Kíváncsian várjuk. Sokan kislányra várnak, kisfiam fiút szeretne, férjem pedig már öcsinek hívja. Én kislányban reménykedem a szívem mélyén, de a fiúnak is nagyon fogok örülni, fő hogy egészséges legyen. A két terhesség eddig ugyan úgy indult, ugyan olyan.

Nálatok? Hogy vagy? mennyit mocorog a babó? Nekem nem túl sokat, van hogy erőteljesebben csak esténként érzem. Napközben pedig csak motoszkál, és mindig jobb oldalt.

Majd írj mi van Veled! Üdv.

2012. okt. 28. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is január 16-ra vagyok kiírva:-)) A kisfiam szülinapjára! Ő 3 éves lesz. A picúr egyértelműen kislánynak mutatta magát, ezért is pakolok már annyira lelkesen, mert magvan minden ruhája:-))

Nekem elég változó a mocorgás, most épp rúgdos, elég erősen, napközben csak olyan visszafogott kaparászás, este megint intenvíz box.

Mikor mész legközelebb dokihoz? Megírod majd, hogy ha megmutatja magát a kisember?

2012. okt. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!