Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet erősebb folyásom 12...

Lehet erősebb folyásom 12 hetesen fertőzés vagy gomba nélkül is?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete erősebb folyásom van,kicsit sárgás,néha fehéres.Nem viszket és nincs rossz szaga.Használtam Canesten hüvelytablettát,de semmi sem változott.Holnap megyek orvoshoz,de addig is érdekelne,hogy nektek van/volt-e ilyen?Mitől lehet?Ugye a babának nem fog ártani?
2009. aug. 10. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor terhes lettem elég sokáig (több hónapig) több volt a folyásom mint előtte. Ha nincs rossz szaga és tényleg nem viszket,akkor nyugodj meg.
2009. aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14 hetes terhes vagyok.Ez a folyás álltalában a terhesség alatt megváltozott hormonok miatt van.Utána tudsz olvasni a net-en.Ha nem viszket,ég,csíp,vagy ilyesmi NE aggódj.Nekem is volt,és még néha most is van.Az orvos is ezt fogja neked mondani.Önhatalmúlag nem szabad semmit használni,főleg nem hüvelytablettákat!!! Az én dokim a Génia 92 hüvelykúpot ajánlotta,de mint tudod az nem tartalmaz gyógyszert,csak tejsav baktériumokat.
2009. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nyálkahártyák vérbőségétől van, nekem az orrom is gyakran folyik amióta terhes vagyok. A canesten combi megszüntette a gombásodást, ha volt egyátalán, a dokid vesz kenetet és abból kiderül. A babának nem árt, majd minden kismama megkapja a gombát terhessége alatt!
2009. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!