Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok és már...

10 hetes terhes vagyok és már a terhességem eleje óta barna folyásom van. Hol elmúlik, hol visszajön. Ha elmúlik sárga kicsit darabos folyásom van. Ez lehet gomba? Vagy fertőzés?

Figyelt kérdés
Ma megyek dokihoz....
2008. okt. 26. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos tanácsot nem tudok adni, de kérlek írd meg mit mondott a doki, mert én 8 hetes vagyok és ugyanez a gondom.

Köszi

2008. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Szia. Nekem is volt többször, hogy darabos folyásom volt, nem viszketett, nem volt büdi, és az orvos nem talált semmit. Viszont amikor barnás folyásom volt, akkor az a felfázástól volt, lehet hogy Neked is attól van. Ne aggódj, kapni fogsz rá gyógyszert, nyugodtan szedd majd be, és nem lesz semmi baj. Minden jót! 35 hetes kismama.
2008. okt. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp szólj a dokidnak! Nekem sose volt darabos folyásom! Sőt, nem minden folyás tekinthető normálsnak a terhesség alatt.
2008. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!