Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maximum hány évesen vállalnáto...

Maximum hány évesen vállalnátok 3. babát?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, első babánkat várom. Én szeretnék 3 gyereket, csak nem tudom, hogy nem fogok-e nagyon kifutni az időből. Akinek 3 gyereke van, hány évesen szülte őket?
2009. aug. 10. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

én is 28 éves vagyok, első babát várok. 3 babát szeretnénk mi is. Én egymás után szeretném szülni őket, a lehető legkisebb korkülönbséggel, mondjuk kétévente. Így elvileg 32 lennék az utolsó szülésnél. De 35-nél nem szeretnék több lenni.


15 hetes pocis

2009. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!!

Mi az 5.babánkat várjuk,jelenleg 31 hetes vagyok.

A gyermekeim kora a következő:9,7és fél,6,és 2és fél évesek.Én most 34 éves vagyok.Szó szerint egymás után jöttek:-)A szervezetem most úgy érzem kissé megviselt az egymás utáni terhességek illetve szoptatásoktól,de evvel együtt ha újra kezdeném se csinálnám másképp:-))))))

Örömteli babásodást:-))

2009. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Én most várom a 3. babát és 26 éves vagyok. Mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni, beteljesült az álmom! Másik két kislányom 5 és 2,5 évesek.
2009. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Én is szerettem volna fiatal anyuka lenni, de csak későn találtam meg a páromat.

Az első válaszolónak: akkor ha minden jól megy,mi nagyon egyszerre leszünk babásak! :-))

2009. aug. 10. 12:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 24 évesen mentem férjhez és még szerettünk volna egy kis időt kettesben tölteni. Az első gyermekemet 27 évesen szültem, ő most 7,5 éves. A második babám, aki fiú rá 6 évre érkezett, akkor voltam 33 éves. És most megtörtént a csoda, ajándékba kaptuk a 3. babát. Most 34 éves vagyok és a kisfiam 10 hónapos. Azért félek is egy kicsit, meg örülök is, mert nem akartam volna 35-36 éves koromban szülni.
2009. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. Úgy látom, valóban. Mennyi hetes vagy?
2009. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
18. hétben vagyok. És in is úgy érzem, hogy a 35 a maximum. Persze ezek csak tervek, aztán ha jönni akar egy baba, nem tartjuk vissza, ha 35 és fél éves leszek! :-))
2009. aug. 10. 13:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én 22 évesen szültem az első fiamat,aki most 10 éves.27 évesen a második fiamat és most 32 évesen augusztus 18.-ra vagyok kiírva a kislányommal.
2009. aug. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én most 6 hetes vagyok, és 31 éves. Ez az első babám. És 3 babát tervezünk. A 32. szülinapom környékén fog megszületni, tehát ha sorba jönnek, akkor kb. 33. és 35. évesen fogok szülni. Ez még nálam belefér. De sok függ attól is, mennyire fitt a kismama, mennyire érzi fiatalnak magát.

Nálam sajnos másért jött későn a gyerek. Nem így terveztem, de 10 év próbálkozás után feladtam. És most, amikor már nem görcsöltem, összejött. Természetes úton!

2009. aug. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!