Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek ilyen Kunert babakocsij...

Akinek ilyen Kunert babakocsija van, írna róla véleményt?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 27. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Leiras alapjan eleg jonak nez ki es nagyon olcso. Kivancsi vagyok van-e mar valakinek.
2012. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ez volt az első babakocsink.

Télen hóba tökéletes vele menni. Néha ugyan elakad, de könnyebb áttolni a nagy kerék miatt a hón, mint a kicsit.

Nekünk fix kerekes volt, de lehet kapni bolygósított kerékben is.

A lányunk nagyokat aludt benne, ez az egy, amiért azt mondom, hogy Jó. És pont...


Első perctől nyikorgott, garancia nincs rá! Baromi nehéz. Én sürgősségi császárral szültem, utána nem volt nagy gondom a mozgással, de néha éreztem hónapokkal később, hogy ott maradok egy helyben.

Vidéki nagyvárosban lakom, vidéki tömegközlekedéssel. Alacsony padlós busz létezik a menterendi kiírás szerint, de persze nagyon ritkán jött.

Egyedül felrakni lehetetlen volt... levenni pedig borulásos módszerrel lehetett. Nyilván az emberek segítőkészek, csak az a gond, hogy nem ezen a bolygón és nem is embereknek hívják őket! :)))


Mint írtam, fix kerekű volt mind a 4 a miénken. Amikor sportként akartam tolni, lehetetlen volt! Kipróbáltam az egyik ismerősünkét is, akinek ugyan ilyen babakocsija volt, mint a miénk csak bolygósított kerékkel.. na úgy sem lehetett normálisan tolni sport részen.

Hamar le is cseréltük egy PC 610-es sport babakocsira!


Az esővédőre varrj gumit, hogy tud rögzíteni, mert különben simán lefújja a nyári szellő is!

A bevásárló kosár hatalmas, de ha vízszintesbe van a gyermek, akkor még jövőhéten se pakolsz be semmit, csak ha valamelyik oldalon lepattintod teljesen. Na de 2 kiló rakománnyal próbáld meg azt visszarakni a helyére! Lehetetlen!


Összecsukni baromi nehéz. Nekünk kb. 3 hónap volt, mire "bejárattuk". Kombi autónk van, hatalmas pakolótérrel, de még sokszor oda se fértünk be vele.

Iszonyat nagy helyet foglal!


Összességében:

Felejtsd el! Inkább vegyél egy minőségit! Ezek a Lengyel sz.rok semmire sem jók!

2012. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem kell tömegközlekedni vele, nem kell autóba rakni, lépcsőn cipelni, akkor tökéletes.

Mi nagyon szeretjük, mert lehet vele csavarogni hóban, fagyban akár. Családi házas környéken szuper. De van mellette egy kicsi, könnyen összecsukható, amit pillanatok alatt be lehet dobni a csomagtartóba.

2012. okt. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekünk is ilyen van, mi is azért döntöttünk emellett, mert téli baba és jó nagy kereke van. nekünk volt rá 1év garancia. panelban lakunk de van pincénk szal nem kell cipelnem (tényleg nehéz). egyelőre annyi rosszat tudok mondani róla h ha a baba fejénél van a tolókar akkor nem olyan kényelmes tolni (legalábbis nekem). de am nem rossz összességében.
2012. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen volt, csak bézs színben. Az ára jó, üzletben 40 000 Ft.

Ha családi házas övezetben laksz, tankot vezetsz és nem tömegközlekedést használsz, akkor kiváló választás.

Nekünk egy szuzukink van, a teljes csomagtartót kitöltötte, úgyhogy inkább kombi autó a jó.

Egyébként tényleg sok minden van hozzá, nagyon tágas, bőven befér a pléd, becsomagolt baba, takaró. Jó sok helye van mozogni a kicsinek. Nyáron is praktikus volt, jól át tud szellőzni a kocsi, nagyokat aludt benne a fiam.

A kerekei miatt mi jókat tudtunk sétálni, felénk inkább murvás, kavicsos az út, kevés az asztalt, átgázolt mindenen. Nekem a kosárral nem volt problémám, simán bepakoltam, bár az is igaz, autóval járok bevásárolni.

A sport verziót utálta a fiam, és ott tényleg baromi nehéz irányítani, inkább vettünk egy olcsó esernyőkocsit, az már az autómban sem foglal sok helyet.

Császáros sebbel nekem sem volt egyszerű emelgetni, mert nagyon nehéz. Nálunk mindig a férjem csukta össze.

Lényegében a véleményem róla annyi, ha vidékre, csak sétálni, levegőzni kell, akkor jó választás. Egyébként nem. Legközelebb már másfajta kocsit veszek.

2012. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen,vidéki vagyok,családi házban lakunk és csak sétálás lesz vele a terv.

Köszönöm a válaszokat! :)

2012. okt. 28. 10:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen volt,csak pirosban.Én a mózesrészét nagyon szerettem.A sport részét már annyira nem,mert mindig lecsúszott benne a kislányom.15 hós koráig használtuk utána vettünk egyesernyőre csukhatót.Újszerű állapotban adtuk el,nem volt semmi baja.

Most tervezzük a tesót,neki viszont már nem ilyet fogunk venni.

2012. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első kocsink ilyen volt, én nagyon szerettem. Amíg nem kell összecsukni, vagy a tolókart átfordítva tolni, addig tökéletes.

Nagyon jól téliesíthető, én is falun használtam, télen is jó volt.

2012. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!