Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Csősz Györgyről (Péterfy...

Dr. Csősz Györgyről (Péterfy S. u. KH) ki, mit tud? Sok érdekes tapasztalatot, véleményt várok! Kérlek, írjatok!

Figyelt kérdés
Még korai a terhességem, Őt ajánlották, de sok tapasztalat nincs az ajánlás mögött! Kérlek, bármi ami eszetekbe jut a doktor úrról, írjátok le, régi és új tapasztalatok/vélemények is érdekelnek! Köszönöm!

2012. okt. 24. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon nem ajánlom!!Engem műtött, nem terhesgondozásra jártam, de nem voltam vele megelégedve, nem végzett jó munkát,de a markát tartotta.

2012. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem régi(15 évvel ezelőtti) tapasztalatom van,akkor még nagyon normális,jó orvos volt.Nem volt pénzéhes,gondos volt.
2012. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, eddig 1-1.

Esetleg további tapasztalat? Frissebb, terhesgondozással kapcsolatos?

2012. okt. 24. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom egy éves kb. Nekem Ő volt végig a dokim a terhesség megállapításától egészen a 6 hetes kontrollig. Szimpatikus ember, jó fej. Anno én is próbáltam utánajárni, hallottam róla rosszat és jót is. Kicsit figyelmetlen, néha nemtörődömnek is mondhatnám. Különösebb baj nem volt vele, de a pénzéhesség az tényleg igaz. Mivel Ő volt a fogadott dokim, így pl elvártam volna tőle, hogy ne csak a pénzéért nézzen be az utolsó ott töltött órákban "varratszedés" okán, hanem igenis ha már annyi pénzt otthagytunk nála, akkor abban a majdnem 4 napban lesse már meg, hogy mi van velem (legalább csináljon úgy, mint akit érdekel). Viszont barátnőmnek császárral kellett szülni (azt is ő csinálta), semmi gond nem volt és hozzá be is nézett a szülés után is a kórterembe.

Ha érdekel valami, kérdezz nyugodtan, hátha tudok segíteni.

2012. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mit jelentett konkrétan a "pénzéhesség" nála?

Rákérdeztél és mondott összeget? Mennyit kért vagy kapott?

Érdekel minden részlet! Akár privátban is, ha úgy diszkrétebb...

Barátnőm az utolsó heteibe került hozzá egy másik unszimpatikus dokitól és simán átvállalta (most 36. hetes), pénz szóba se került, még nem is fizetett neki, de ahogy láttam, jópofán és körültekintően foglalkozott vele így is. Bár az igaz lehet, hogy talán szétszórt, amin nem is csodálkozom.

Nekem eddig csak ennyi a tapasztalatom, ezért is vagyok nagyon kíváncsi, hogy mással mi/hogy történt! Csak első benyomással rendelkezem, nov.4-én kellene hozzá bemennem ügyeleti idejébe. Akkor leszek kb. 7-8 hetes.

Várom a véleményeket, válaszokat! Előre is köszönöm!

2012. okt. 25. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!