Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy jelentitek be a...

Ti hogy jelentitek be a munkahelyen a terhességet? Egy csomó infót olvastam róla és össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
Akkor úgy kell, hogy kapok a nőgyógyásztól egy leletet,h mikorra várható a szülés, és akkor ezzel bejelentem a közvetlen főnökömnek? Más papír nem kell? Elég ha szóban mondom, vagy küldjek levelet is a cég címére hogy legyen nyoma? A családi adókedvezményhez való papírom is megvan, akkor nem elég, hogy igényelem azt? Akkor külön a HRnek nem kell szólni? (multiról van szó)

2012. okt. 29. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert a napokban fogom bejelenteni, szintén egy mltinál. Én annyit tudok, hogy a védőnőtől terheskiskönyvet mindenképpen szerezni kell. :)
2012. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a főnököd normális, akkor először szóban beszámolsz a dologról és megkérdezed, mit, mikor és hogyan kell papírozni. És minél előbb, hogy legyen ideje találni valakit a helyedre, amíg nem mész vissza.
2012. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gabszem ***** válasza:
Nekem nem kellett bizonygatnom semmit, egyszerűen csak szóltam a főnökömnek mikor kb. 10 hetes voltam.
2012. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azzal nincs gond, hogy találjanak valakit a helyemre, mert pont most veszi át ezt a részleget egy külföldi partner, és én átkerülök egy másik részlegre, amihez még semmi tréninget nem kaptam, egy percet se dolgoztam ott, jelenleg az áthelyezéssel bajlódunk. Addig nem akartam szólni a főnökömnek, amíg nem biztos a dolog, de hétfőn megyek olyan adókedvezményes papírét, akkor utána akarok. Amúgy nálunk elméletileg családbarátok (főnökömnek, meg a HR vezérnek is van 3 gyereke) és mindenkit visszavettek szülés után, de azért biztosra akarok menni.
2012. okt. 29. 10:45
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Semmi nem kell hozzá, vagyis nem kell "bizonyítanod", de érdemes írásban bejelenteni, hogy legyen nyoma.
2012. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére én nekem nem kellett papír be mutatnom, mert már várta hogy mikor jelentem be mert a páromnak is ő a főnöke. Rendes volt mikor megmondtam neki hogy ne számítson rám. Én mikor kértem a HR-n a papírt akkor mondtam, hogy mi a helyzet és akkor ki is adták. Én is múltinál vagyok.
2012. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok megint. Nekem azt javasolták, hogy ha van bent szabim akkor azt mindenféle képen vegyem ki mert ha nem veszem akkor majd azután adják ki miután vissza mentem. De addigra úgyis összegyűlik egy csomó.
2012. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én írtam egy vicces smst a főnökömnek,mert aztán már nem is mehettem dolgozni,a főnököm gratulált, nem volt gond.
2012. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!