Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy jelentette be a...

Ki hogy jelentette be a munkahelyén hogy terhes?

Figyelt kérdés
írásban, szóban? ha írásban mégis mit írtatok terhes vagyok és passz?
2012. okt. 11. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát...nagyon durva volt, mert a főnököm "berendelt" és közölte, h egy nagyobb léptékű feladatban számít rám. (Nem tudott semmiről senki, kb, 6-7 hetes voltam).

Én meg mondtam neki, h "ne számítson rám, mert babát várok..." Fél percig néma csend, utána gratuláció stb. Kínos volt, de akkor muszáj volt kiböknöm, mert a nagyobb feladat azt jelentette a munkahelyemen, h túlóra.

2012. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem kiírt a háziorvos, amikor elmentem hozzá, hogy lehet, hogy babát várok. Utána felhívtam a főnököm, hogy mi a helyzet, beteg vagyok. Majd amikor már a nőgyógyász is azt mondta, hogy ott a baba, akkor megint felhívtam, hogy akkor én most egy jó darabig otthon leszek. Gratulált és ennyi. Persze mára már minden munkatársam tudja, mert nem maradnak sokáig titokban a dolgok.
2012. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szóban. Tudta a főnöknőm, hogy babát szeretnénk, így nem érte váratlanul. 5 hetes voltam, amikor elmondtam. Örült neki, gratulált. 35. hétig dolgoztam. Most már 2 éves múlt a kislányom, jövő szeptemberbe megyek vissza dolgozni.
2012. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
irásba dokumentummal ellátva hogy védett legyek s szóbalett volna de második terhesség elsövel még gyeden voltam mikor a mano bekopogtatott ujra ma már 20 hetes terhes vagyok(vagy 21 hét ki honnan számolja:D)
2012. okt. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én főnöknőmet sem érte olyan nagy meglepetés,mert a nyáron férjhez mentem,és már akkor közöltem,hogy próbálkozunk.Szóval rá másfél hónapra teherbe estem,és amikor pozi lett a teszt szóltam neki,hogy terhes vagyok.Kérdeztem tőle,hogy ilyenkor mi a teendő,és mondta,hogy olyan 7.-8. hétig még menjek és utána menjek el táppénzre.Így is akartam tenni,csak a bejelentést követő 2. napon úgy elkezdett fájni a jobb petefészkem munka közben,hogy másnap elmentem a dokihoz és felvetettem magam táppénzre,mert nem akartam,hogy baja essen a babának!Szóval így kb 4 és fél hetes korom óta itthon vagyok.


10+2 hkm

2012. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szóban mondtam meg nekik. Igaz a régebbi számított szerintem rá, mert a párommal egy helyen dolgozunk és ugyan az a főnökünk is :) Én akkor jelentettem be mikor vissza akart tenni a régi soromra (veszélyesebb munka kör) akkor említettem meg hogy valószínű hogy babát várok. Minden kollégám ott volt főnököm 1-2 percig meg se bírt szólalni. Aztán mindenki gratulált. Rá 2hétre be bizonyosodott és meg is mondtam nekik.
2012. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt egy kis karácsonyi ajándékozás cégen belül, amikor összegyűltünk. Mindenki átadta az ajándékokat és akkor mondtam, hogy nekem még lenne egy meglepim. Erre kérdezte az egyik kolléganő, hogy terhes vagy? Hát mit mondhattam volna :) Most a másodiknál meg elsétáltam a kisfőnökömhöz és elmondtam neki.
2012. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A főnökömnek személyesen mondtam el, de a következő percben ment az e-mail a HR-re, biztos ami biztos :-)


Mindenki meglepődött mert 25 voltam és nem voltunk házasok.

2012. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!