Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak, hogy mozogjon...

Mit csináljak, hogy mozogjon a babám, hogy megtudhassuk a nemét?

Figyelt kérdés

Már voltunk 19. héten ultrahangon, de sem az arcát, sem a nemét nem mutatta, úgyhogy 16-án vissza kell mennünk. Esetleg van valakinek valamilyen bevált módszere, hogy lehetne forgásra késztetni? :)

Persze nem baj, ha nem tudjuk meg, de hátha. :)

21 hkm


2012. okt. 29. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
vizsgálat előtt fél órával egy pár korty kóla meg egy kis csoki :) nekünk bevált :D
2012. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk az uh-s hölgy azt javasolta, hogy egyek szölöcukrot (vittem is és vizsgálat közben is ettem)

A vizsg. alatt engem köhögtettek és "forgattak" jobbra-balra-újra hátra :)

Nehezen, de megláttuk a kukit :)


Szorítok! :)

2012. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, mindenképpen kipróbálom. előző uh elején mozgott, csak pont nem úgy, ezért mondta az uh-s nő, hogy kimegy, addig forogjak ide-oda, próbáljam kicsit "felhergelni", de mire negyed óra múlva visszajött újra vizsgálni, már aludt a baba. :) mondjuk szájába vette az ujját és azt szopta, nekem ezt is elég volt látni. :)
2012. okt. 29. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Csoki és kóla vagy kávé. Ami rád pezsdítő hatással van, az rá is! :)

Én mindig így megyek uh-ra, amíg várakozok, addig eszek-iszok belőle, és mindig fel van, mire sorra kerülünk!

35 hkm

2012. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok megint. És nagyon figyelj, mert nekünk a 18. heti uh-on fiút mondtak, aztán 31 hetesen kislányt... :)

De most már 4d-n én is láttam a "bizonyítékot"!

Persze teljesen mindegy, egészséges legyen, az a lényeg. :)

2012. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk így javasolták: -2 óra: kávé, -1 óra: tea, -fél óra: csoki.
2012. okt. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
olyant egyél vagy igyál,amiben van cukor,és akkor felpörög a baba.Pocak mozgatás,mozgás,tea,csoki,édesség,kávé
2012. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!