Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a babának, ha kétnapont...

Árthat a babának, ha kétnaponta maszturbálok?

Figyelt kérdés
14 hetes leszek.
2012. okt. 29. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én van hogy naponta is, eddig semmi baj nem volt vele, pár hét múlva már szülni megyek :)
2012. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

van hogy naponta többször is... de van amikor hetekig semmi...

de ártani nem ártasz vele szerintem, bár ez függ attól is hogy hogy csinálod.

2012. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
akik ilyeneket csinálnak és most cseszegetést miatt kérdem párotok nem tud teljesíteni? vagy messze dolgozik a párotok?
2012. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

én amelett, hogy ő kielégít :)

nem tehetek róla, de nagyon kívánós lettem...

2012. okt. 29. 13:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én azért csinálom, mert párom reggeltől estig dolgozik, és hulla fáradt mire hazaér. nem akarom nyaggatni, hogy még velem is foglalkozzon... de ez terhesség előtt is így volt sajna. de ő tud róla, és nem zavarja szerencsére... de ha zavarná sem tudna ellene tenni..
2012. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

egyes vagyok

nekem az se lenne elég ha a párom naponta rám mászna :) most hogy nagy a pocakom már nehezen megy a dolog, mert nem akarja nyomni, meg sokat is dolgozik, napi 14 órát, utána már nem nagyon akarom nyúzni. a második harmadba naponta másztam a páromra és az se volt nekem elég, akkor is kellett a kiegészítés, pedig jó volt :)

2012. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3dik vagyok köszönöm csak érdekelt mit válaszoltok és 23 hetes vagyok és sajnos abszolut 0 a libidom én meg a ti ellentétetek vagyok remélem jobb lesz egyszer
2012. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
34 hetes vagyok, és én is úgy vagyok, hogy van, hogy naponta többször és van, hogy hetekig semmi. És azért így, mert a párom félt, emiatt ritkán közeledik, és nem is hagyja magát elcsábítani ezért sokszor, ráadásul nem találjuk a nagy pocakom miatt közösen a megfelelő testhelyzetet.
2012. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem keményedsz tőle? Orgazmus után? Énis maszturbálok, van hogy naponta többször de van hogy kimarad 1-2 hét is. Pár hete orgazmus után megfeszül a hasam és kell 1 perc is mire elenged, így elkezdtem kicsit parázni, nehogy baj legyen. Amúgy mi naponta-kétnaponta együtt vagyunk a férjemmel, jó vele nagyon de valahogy szükségem van erre is. Én terhesség elött is ilyen voltam, ugyan így ment eddig is.

17+2hkm

2012. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is azzal küzdök ha el megyek legalább 2 percre befeszül a hasam és nagyon kellemetlen
2012. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!