Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfáztam! Mit csináljak?

Felfáztam! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 hetes kismama vagyok, ma délután kezdtem el érezni, hogy valami nincs rendben. Voltam már korábban felfázva, szóval most is tuti erről van szó, érzem. Teák nálam nem jönnek be, ugye most forró fürdőt se vehetek. Mit csináljak? elmenjek az ügyeletre? vagy várjak holnapig? Akinek volt már ilyen, mit javasol?

2012. okt. 29. 16:03
 1/5 gabszem ***** válasza:
menj orvoshoz, mert a felfázásból rossz esetben vetélés is lehet, mert a vírusok feljuthatnak a méhbe is.
2012. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz ha nem szedsz antibiotikumot károsodhat a magzat! Én többször is felfáztam, mindig antibiotikum kellett.


31 h km

2012. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és szerintetek várjak holnapig, vagy menjek most?
2012. okt. 29. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen orvos!!! Addig is, nagyon sok folyadék, hogy tisztítsa a hólyagodat és a veséidet. Ha tudsz valahol szerezni áfonyalevet akkor azt igyál sokat, nagyon sokat segít. Este amikor lefekszel akkor mindenképpen pizsamanadrág és tekerj egy vastag sálat vagy plédet a derekad köré. Van amikor ez is segít.

Jobbulást!!

2012. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha van még elérhető doki akkor menj még ma!!
2012. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!