Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek abc design cobra,...

Akinek abc design cobra, mamba típusú kocsija van, szeretik a nagyobb babák? Nem zavarja őket, hogy nem ültethető rendesen fel?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
a lányom októberben lesz 2 éves, úgyhogy már régóta ültetve van, de nekem nem tűnt fel, hogy zavarná. szerintem ez csak nekünk furcsa, mert amúgy nagyon kényelmesnek tűnik. ha nagyon nézelődni akar, akkor "felül" kihajol stb. szereti nagyon. mindig mondja, hogy a kocsival menjünk.
2012. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem is emlékszem rá, hogy nem ültethető fel rendesen, már egy éve nem használjuk. Egyébként soha nem volt ilyen gond, nekem fel sem tűnt.
2012. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
MI most vettük, és az eddigiekhez képest fekszik benne a baba, és eszméletlen produkciókat művel benne :)
2012. aug. 17. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!