Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fontos kérdés, hátha Ti is...

Fontos kérdés, hátha Ti is voltatok már így?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem ide való téma .De Én is kismama vagyok és hátha Ti is voltatok ilyen helyzetben .Már majdnem minden kész csak a baba szobát kéne még befejezni de elfogyott a pénz ,szeretnénk fel venni 500000-ft.Ti melyik intézményt ajánljátok ?????Ami tényleg gyors és rugalmas .(nincs sok időm)

2012. okt. 30. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a bankod hogy tudnak e folyószámla hitelt adni, ami azt jelenti hogy lemehetsz mínuszba és majd visszatöltöd 0ra.


32h km

2012. okt. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen
2012. okt. 30. 08:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Konkrét pénztintézetet nem fogok ajánlani, de szerintem hasonló feltételekkel tudsz személyi kölcsönt felvenni mindenhol. Nem egyszerű kismamaként, mert most jó fizetéssel is nehezen adnak hiteleket.

Az más kérdés, hogy szerintem nagyon sok az 500 ezer forint babaszobára, főleg úgy, hogy hitelt kell felvenni. Mi nagyon sokat költöttünk, levetettük a köldökzsinórvért, 170 ezres babakocsit vettünk, meg is tehetjük, de megközelítőleg nem került 500 ezerbe a baba szoba. Vettünk egy szép kiságyat és egy pelenkázó komódot, ami színben illett a meglévő szekrényünkhöz. 27 ezres matracot vettem a kiságyba és vettem magamnak egy heverőt. Kb. 150 ezerből megvolt minden és ennél jóval olcsóbban is lehet venni szép dolgokat. De persze a Ti dolgotok.

2012. okt. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges adósságba verned magad a babaszoba miatt. Nagyon sok dolgot meg lehet venni használtan. A babaholmik jó állapotban szoktak lenni, mert csak pár hónapig használja a baba. Nagyon hamar nőnek és változnak az igények, akkor megint más dolgokra lesz szükség, de még mindig a hitelt fogod törleszteni és még kevesebb pénzed lesz ezeket finanszírozni. Sőt ahogy nőnek egyre többe "kerülnek".
2012. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi szinte mindent használtan vettünk, mindene meglett babakocsitól a légzésfigyelőig, baldachin, csomó ruha, minden! 100.000ft-ba simán megállt! A szoba már ki volt mondjuk festve és volt bent szekrénysor és egy kihúzhatós ágy, szóval tényleg csak a babacuccokat kellett venni! De nagyon sok az a fél millió ft!
2012. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!