Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire viselt meg titeket...

Mennyire viselt meg titeket ha nem olyan nemű lett a baba mint amit vártatok?

Figyelt kérdés

Első baba, én nagyon lányra számítottam és tegnap kiderült hogy fütyis... Persze mindenki fiút várt, férjem is, anyuék is, így nagy a boldogság csak én nem tudok felhőtlenül örülni... Megszokom majd? Kicsit csalódott vagyok! :( Persze az a fontos hogy egészséges legyen, csak nem számítottam fiúra...

17hkm


2012. okt. 30. 08:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Én is csalódott voltam kb. 1 napig.


Fiúra vágytam, mert férjemnek már van egy lánya és olyan jó lett volna, ha a mi elsőszülöttünk fiú.

Mikor az UH-on mondták, hogy biztosan kislány majdnem elsírtam magam.

Utána belegondoltam, hogy milyen cukik a lányok, mindig is jobban tudtam velük játszani, mint egy fiúval.

Most már örülök neki, bár igaz, reménykedem nagyon, hogy a következő babánk majd tényleg kisfiú lesz.

2012. okt. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogod szokni. Hallottam olyat, aki azt mondta hogy utólag nem is érti miért akart másik neműt. Ugyanúgy szeretni fogod!

Én nagyon fiút akartam és sikerült is, szóval megértem, ha valaki egy fele húz. De valószínű kis idő után már nem lett volna probléma ha kislány.

Egyébként szerintem a fiúk jobban :). Nem kell a haját fésülni, tök vagányak!


32 h km

2012. okt. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 kittycica1987 ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggódj! Ahogy majd nő a pocakod és elkezdesz vásárolgatni már nem fog érdekelni, hogy kisfiú. Mi is nagyon lányt szerettünk volna de így alakult. Már megbeszéltük, hogy így legalább lesz egy nagy és okos bátyja. Nálunk is inkább engem viselt meg az elején hiszen el sem tudtam képzelni, hogy fiunk legyen. De ma már nagyon örülök. 31 hkm
2012. okt. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Szia.Nyugi majd a 3-dik:-)))))))))))))))))Nekem 2-fiam van és apával meg beszéltük,hogy jöhet a 3-dik gondolhatod nem mutatta magát .Most 20genetikai uh-derült ki kicsi lány hát ne tud meg sírtam hazáig úristen ,nagyon,nagyon,boldog vagyok .Úgy hogy van remény a fiúk is cukik nagyon szia
2012. okt. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

15hetes vagyok,99%-ra mondták 1hete,hogy fiú...

Világ életemben lányt akartam,csak lány neveket néztünk....

A keresztlanyom egy gyönyörű 3 éves hercegnő és az összes!! kinőtt fodros-bodros-rózsaszín ruhácskát megkaptuk.Egy szekrény tele van lányos cucokkal,ez mégjobban erősítette bennem,hogy kislányt szeretnék!! Mikor megtudtam,hogy a picikém fiú,sajnos nem voltam felhőtlenül boldog. 3szor sírtam miatta,aztán meg azért,hogy hogy lehetek ilyen... nehogy megérezze a picikém stb...

Aztán tudatosítottam magamban,hogy a világon hány millió nő adná oda mindenét,hogy legyen egy egészséges babája!!! és ha ez nekem sikerül,hálát adhatok az égnek!!!!!

De az első 3nap tényleg nem találtam a helyem... még pár nap és jobb lesz!!

2012. okt. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is kislányt szerettem volna, engem is olyan 1 napig viselt meg a dolog... de én valahogy éreztem hogy kisfiú az elejétől fogva. MA már 13 hós nagyfiú és el nem cserélném 10 lányra sem, IMÁDOM és nagyon örülök hogy nem lány lett :) Csak nézd meg a kislányos játékokat... :) A fiús játékok szerintem sokkal jobbak, sokkal jobbat lehet azokkal játszani. Kisruhákban is olyan vagányul fel lehet öltöztetni a kisfiúkat :) Ne bánd, olyan jó fiús anyukának lenni :)
2012. okt. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kislányt szerettem volna de kisfiam lesz.

Én csak lányra vágytam mert az milyen jó lesz :)

Kijöttem a dokitól a párom szája fülig ért márt az ultrahangon folyt a könnye és beültem a kocsiba és csak néztem hogy nekem fiú.

Másnap elmentem vásárolni ruhákat és hazafele már én is nagyon boldog voltam azóta már egy lányért sem cserélném :)

2012. okt. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy kisfiam(4éves) és egy kislányom(közel 2éves). A fiammal nagyon nehéz, kezelhetetlen, hisztérikus, durva......

Kislányom egy angyal, cuki, alkalmazkodó, viráglelkű.

3. babának ezért kislányt szerettem volna. Kisfiú.

Én reménykedem, hogy nem lesz olyan, mint az 1. kisfiam, mert nekem van tapasztalatom, ezért vagyok kicsit csalódott a neme miatt. Nem is csalódott, hanem félek, hogy megint egy vásott gyerekem lesz.

2012. okt. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Első babámnál kisfiút szerettem volna, nem jött be, nem ért nagy csalódás és nem is keseredtem el, sőt még talán jobban is örültem neki, hogy mégis kislány lesz. A második babámnál újból kislányt szerettem volna, de fügyis lesz. Sokkolt a hír, bár én éreztem, tehát számítottam rá, hogy most is bejön a megérzésem. Mégis olyan rosszul esett, hogy nem bírtam ki sírás nélkül, levegőt is alig kaptam. Sokan gratuláltak a trónörököshöz aznap, de olyan rosszul esett, mert én annyira kislányra vágytam. Mikor kijöttünk az uh-ról annyira elkapott a sírás, hogy szinte órákon át sírtam. Utána minden nap olyan rossz érzés volt, de szép lassan elmúlt, kb. 1 hétig éreztem, hogy én egy kisfiút nem tudok elfogadni. Lassan megszületik a fiam, már alig várom és szerintem ez a rossz érzés nem lesz többé. Ne keseredj el, tuti, hogy nálad is megváltozik majd, ha előbb nem, akkor majd ha meglátod a babádat. Kitartás és ne keseredj el, majd meglátod, hogy mennyi örömet fog okozni neked a kisfiad. :)
2012. okt. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
én fiút szerettem volna, az az érzés is volt bennem, hogy fiú lesz. hááát... kislányt várok. nekem mindenki azt mondta, hogy tuti fiam lesz, mert olyan kajákat kívánok, fiús a pocakom, ilyenek... kezdem hinni nekik, beleéltem magam. aztán mikor a doki mondta hogy ez a baba bizony kislány hirtelen köpni-nyelni nem tudtam. csalódott voltam. én világ életemben vagány voltam, soha nem szerettem a cuki habos-babos rózsaszín ruhákat. az első sokk után persze már örültem neki, főleg, hogy láttam páromon, hogy ő tiszta szívéből örül neki. már hozzászoktam a gondolathoz, hogy nekem bizony lányom lesz. DE akkor sem fogom habos-babos ruhácskákba öltöztetni, az még mindig nem tetszik. szóval az egész családdal közöltem, hogy ha vesznek neki valami ruhát, akkor az nem lehet helokitis... akkor inkább legyen disney hercegnős :)
2012. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!