Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki már az első pillanattól...

Aki már az első pillanattól érezte a baba nemét, annak tényeg olyan nemű babája született?

Figyelt kérdés

Nem ingott meg a hitetek a terhesség alatt?

Én a lányommal már az elejétől éreztem, hogy lány lett. Egyszer-kétszer átfutott az agyamon, hogy fiú, de kitartottam a lány mellett.

Most meg fiút érzek...


2012. szept. 29. 15:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
25%
Ez érdekes téma. :) Én az első perctől tudtam, hogy kisfiú...és tényleg. :)
2012. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
25%

Én kb. 8 hetes terhességtől kezdtem nagyon határozottan érezni, hogy lány, voltak "véletlen" elszólásaim is sokszor, valahogy teljesen biztos voltam.

És tényleg lány lett. Sőt, mi több, még azt is tudtam, hogy hogy fog kinézni, milyen lesz a természete, egyszerűen NAGYON éreztem őt. Minden pontosan úgy lett.

2012. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Szintén így voltam a kisfiammal, mint a második válaszoló.Szülés előtt egyszer álmodtam a kisfiammal, aki álmomban olyan 2 éves volt, elmeséltem a férjemnek, hogy fog kinézni, és pont olyan volt 2 évesen, ahogy megálmodtam.
2012. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Szia!


érdekes dolgot írsz....2. babát próbáltuk összehozni, mikor egy nap mentema buszhoz, és olyan érdekes érzés töltött el, mintha lebegnék a föld felett, imbolygott alattam az út szabályosan. De akkor még se terhesteszt nem volt a kezemben, se semmi, az a plusz poén.

Anyukám mesélte, h amikor engem várt érezte 1-2szer h lebeg a föld felett. Nem tudhattam, az milyen érzés, de amikor a buszhoz menet ezt megéreztem, és nem csak az ugrott be, h terhes lehetek, hanem h 100% , hogy lány lesz! Néhányszor én is meginogtam, de a 18. heti uh-n megmutatta, h neki bizony nincs kukaca.....:DD

2012. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Első pillanattól fiút éreztem, 28 hetes kismama vagyok, és 4x mondták hogy 100% kislány. Remélem már nem változik.
2012. szept. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,mint az előttem szóló!Első pillanattól kezdve kisfiút éreztem,kislányom lett!:) Most is fiú érzek...!:)
2012. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Én 5 hetes terhes voltam, mikor azt éreztem, hogy fiam lesz. És ez a hitem sosem ingott meg.

Voltak a férjem családjában rosszakarók, irigyek, akik mondogatták mindig, hogy ne éld bele magad, meg nem biztos, az egyikük még fogadni is akart, hogy úgyis kislányom lesz, én meg erre, hogy nem élem bele magam semmibe, én így érzem és kész. És fiam is lett.:)

2012. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy héttel azután h terhes lettem mar megerztem!!! Aztán meg úgy éreztem (a mai napig!!!) hogy kicsi lanykam lesz de a 12 hetes UH-n azt mondtak tuti hogy Fiu és egyszerűen nem tudom elhinni! Nagyon furcsa érzés ! Azóta nem voltunk UH-n.
2012. szept. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Én első babámnál nagyon fiút éreztem.Ez azért is érdekes,mert lányt szerettem volna,mégis éreztem,hogy fiú lesz.Biztos voltam benne.Aztán a 16.héten kiderült,hogy kislányom lesz.Igen,kislányom lett.A második babám 5 hetes,most meg biztos voltam benne,hogy lány lesz.Igazam lett.

3 éves és 5 hetes lányok anyukája

2012. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Én mielőtt kismama lettem láttam álmomban a kisfiam arcát. Majd mikor kiderült várandós vagyok azonnal tudtam kisfiú. Egy ideig kislányt mondott az orvos, de én nem hittem el. Ma már 4 éves a kicsi fiam, és pont olyan az arca, mint álmomban volt. Pár hónapja láttam a kislányomat is álmomban, most 7 hetes terhes vagyok. Kíváncsi vagyok mi lesz. :)
2012. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!