Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombathelyen a Dolce Vita...

Szombathelyen a Dolce Vita 4-d uh hüvelyi vagy hasi?

Figyelt kérdés
Esetleg volt akinek megmondták itt a baba nemét?

2012. okt. 30. 10:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szia! A 11 hetes uh után már minden hasi, így a 4d is. Igen, ott mondták meg mindkét gyermekem nemét. Ügyes a Veronika nagyon, én elégedett voltam vele. De pl. a barátnőmnél nem látta a baba nemét mert úgy feküdt a babó.
2012. okt. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

elfelejtettem írni hogy a 12 hetesre megyek oda:)

Jaj remélem nekem is megmondja a nevét:)

Köszi a válaszod.

2012. okt. 30. 15:14
 3/22 anonim ***** válasza:
Szia! Szívesen, de a nevet lehet nektek kéne kiválasztani.:-)
2012. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

:D na bocs kicsit fáradt vagyok:D

Szóval a neme kéne:D

2012. okt. 30. 19:41
 5/22 anonim válasza:

Szia! 12 hetesen még nem tudja megmondani, mert ha fiucska a herék a 19-20 hét körül szállnak le. Persze medence alakból, szélességből tippelni tud, de az nagyon lutri.

Türelem! :)

2012. okt. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nekem 11 hetes uh-on megmondták a kórházban, hogy fiam lesz. Második babánál még a 2.kötelező uh-on se mondtak semmit, mert nem látták. Csak azt mondják ami biztos, csak úgy nem tippelgetnek. Amúgy nem értem mi köze van ahhoz, hogy látják-e vagy nem, hogy a herék mikor szállnak le.


Amúgy a 12 hetes most, hogy gondolkodom nem hasi lesz, hanem hüvelyi.:-) Miért ott csináltatod és nem a kórházban?A 4d szerintem még elég korai, nem?

2012. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Na, megint én vagyok.:-)

Szóval a 12 hetes uh, az hüvelyi, de a 4d viszont hasi volt nálam. Így igazán nem tudom, hogy mi lesz. A kórházba is mész?

2012. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Azért csináltatom maszekba, mert a kórházba 14. hétre kaptam időpontot, ami nagyon késő.

Azért a biztonság érdekében mindkettőre elmegyek, nem ezen fogok spórolni.

2012. okt. 31. 13:08
 9/22 A kérdező kommentje:
Úgy emlékszem, hogy az előző gyereknél a kórházba hasi volt a 12 hetes uh. De lehet rosszul emlékszem.
2012. okt. 31. 13:18
 10/22 anonim ***** válasza:

Szia! Ja, értem! A kórházban 100%, hogy hüvelyi a 12.heti. Ha ezért mész akkor szerintem inkább menj el magánba a Német Leventéhez, ő nagyon jó fej, és nagyon jó uh-os doki.

Nem akarok ám beleszólni csak szerintem ő többet látna.

Neked is a 2.baba? Pihenj sokat!:-)

2012. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!