Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet legkorábban...

Mikor lehet legkorábban kimutatni hüvelyi ultrahanggal a terhességet? Lehetséges a 4. hét előtt?

Figyelt kérdés
Csupán puszta kíváncsiságból kérdem.
2012. okt. 14. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Én hetesen voltam először, de csak megvastagodott nyálkahártyát látott az orvos.

Utána 6 hetesen voltam, akkor még csak petezsák volt.

Aztán 8 hetesen már ott volt a magzatom, pulzáló szívvel:)

10hkm

2012. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*az első sorban 4 hét akart lenni:)
2012. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6 hetesnel elobb nem erdemes dokihoz menni, csak aggodnal a 4.es5.het kozott hogy mi van.
2012. okt. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is pont úgy voltam, mint az első!

4 hét előtt még elmaradt menstruáció sincs, nem érdemes dokihoz menni. Kivéve persze, ha volt már vetélésed.

2012. okt. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb doki ha nem magánba mész el fog küldeni, hogy 2 hét múlva menj csak vissza.
2012. okt. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4. hét előtt kb annyit lát hogy picit vastagabb a méh nyálka hártya, erre annyit fog mondani, hogy vagy meg fog jönni, vagy terhes vagy, szóval nem többet mint bárki, mert mind a kettőnél picit megvastagszik, viszont már, 5-6-7 hetesen szép eredmények várhatók. :)
2012. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ahogy az előttem szólók is mondták 6 hetes kor előtt teljesen felesleges. Én is akkor voltam először és még csak petezsák volt akkor is. A 7-8 hét között mentem legközelebb akkor már volt embrió is és szívpulzálás:-)
2012. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságból kérdeztem, illetve amiatt mert nemrégiben estem át vetélésen. Szóval a következő terhességnél be szeretném biztosítani magamnak a legkorábbi ultrahangot.
2012. okt. 15. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!