Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől ittátok a...

Hányadik héttől ittátok a málnalevélteát? Naponta 2 pohár elég, hogy könnyebb legyen a szülés? A gátmetszés elkerülését elősegíteni még mivel lehet?

Figyelt kérdés
A málnalevél teáról és a gátmasszírozásról hallottam eddig

2012. okt. 30. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ittam a málnalevél teát, de semmit sem ért!
2012. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én homeós bogyókat szedtem: Caulophyllum és Cimicifuga.Bár ezek nem gát védelmére valók,de a méhszáj felpuhítását és a könnyebb tágulást elősegíthetik.Nekem nem segített sajnos sem a tea sem a bogyók,de meg kell próbálni.
2012. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jah és a teát 36.héttől ittam.Napi többször főztem le egy kancsóba teát,abba áztattam ki,mellette egy gyümi tea filtert is,azt ittam egész nap. A homeopátiát meg 37-38.héttől ha jól emlékszem.

2es voltam

2012. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gatmasszirozashoz a szuleskor vigyel be sima mandulaolajat (bioboltokban, aromaterapias cuccoknal kapni), nekem jo fej volt a szuleszno (nem fogadott) o masszirozta becsulettel. Vegul metszettek, de allitolag kisebbet, mint az atlagnak.

Meg a szulesi pozicio segithet: szuloszeken, negykezlab, allva, guggolva, igy kevesbe van szukseg metszesre, de alig van hely, ahol engednek igy szulni.

Es ha nem siettetik a vajudast pl. nem kapsz foloslegesen oxitocint, akkor szinten kisebb az eselye a gatmetszesnek.

Remelem meg nem keson;-) vagy mar lehet tul is vagy rajta.

2012. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy a legtöbb az esélye, ha nem siettetik a szülést, és nem nyomják ki a pocakodból a babát, mert akkor a gyors tempó miatt nincs időd tágulni, így a gátmetszés sem kerülhető el.
2012. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!