Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a gátmetszés?...

Milyen érzés a gátmetszés? Nagyon fáj? A szülés megindulása után csinálják?

Figyelt kérdés
23 hetes kismama
2011. máj. 26. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:

A kitolási szak alatt csinálják, mikor a legjobban feszül a gát, észre sem veszed, nem azzal leszel elfoglalva.

A varrás utána.. hááát.. az már nem tartozik a legkellemesebb emlékeim közé. Meg utána 1,5-2 hétig nem volt valami hűdejó ülni, de teljesen kibírható. Ne félj, túl fogod élni!

2011. máj. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Keszi Anita válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz,a többi mellett ez semmiség lesz. Kitartás!!!
2011. máj. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz gátmetszést akkorkérj gátvédelmet.

Én hármat szültem gátvédelemmel.

2011. máj. 26. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fájt, csak a hangja volt rémes... Ráadásul szent meggyőződésem volt, hogy bal oldalon vágott, aztán másnap meglepődtem, amikor megnéztem, hogy a jobb oldalon. :)
2011. máj. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nekm fájt a metszés!nem tudom miért mondják,hogy nem érzi az ember!?bár nekem gyors szülésem volt,nem voltak nagy fájdalmaim se..Viszont a varrás,kb.10 perc volt és semmit se éreztem!!
2011. máj. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kitolásnál vágnak,én nem is érezte,de utána....

Ki lehet bírni!

2011. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Így van, kitolásnál vágnak, akkor amikor nyomsz. Egyáltalán nem éreztem belőle semmit, viszont hallottam. a varrás kellemetlen volt, a gyógyulás elég vacak.
2011. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kitolásnál vágnak.Nekem kicsit égető érzés volt,de csak egy pillanatra.A varrás az már kicsit kellemetlenebb,de túl lehet élni.Utána pár napig nagyon rossz ülni,és ha megülsz,akkor rossz felállni.De nem olyan borzalmas.Gátvédelemmel akartam szülni én is,de nekem mindíg visszacsúszott a fiam feje,és mivel már régóta tartott a kitolás,és fáradt is voltam,mert több mint egy napja vajúdtam,muszáj volt vágni.
2011. máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom írni, amit páran. A kitolásnál csinálják, nem is éreztem semmit belőle. A varrást éreztem, nem fájt, inkább kellemetlen volt, de ténylegnem fájt. Utána majdnem 1 hétig volt nagyon rossz, ülni nem tudtam, a menés is nehézkes volt, ami a legrosszabb volt, az a nagy WC-zés. Mikor érzed hogy kell, de minden egyes nyomásnál csillagokat látsz, mert a seb is feszül. 1 hét után egyik napról a másikra sokkal jobb lett, nem is éreztem, de még 1 hétig érzékeny volt, főleg, ha sokat álltam, akkor kicsit fájt. Most 3 hét után már kutya bajom.
2011. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. máj. 26. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!