Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire biztos a neme?

Mennyire biztos a neme?

Figyelt kérdés

Olyan sokat hallom mostanában hogy terhesség során 5 ultrahangból 5ször mondtak más nemet a babának.Vagy épp lányt mondtak végig és fiú született.

Mégis mennyire gyakori ez?

Az én orvosom mindig nagyon sokáig vizsgál és többször megnéz mindent.18 hetesen mondta hogy ő semmi fiúra utaló jelet nem lát,nem mondja még biztosra de szerinte kislány.

Mennyire hihetek neki?

A megérzésem is egyértelműen kislány,de ez nyilván nem mérvadó...

Köszi a válaszokat.


2012. okt. 31. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekünk a 12 héten nem 100%-a ugyan, de kisfiút mondtak. A kukit nem hagyta el és az maradt végül fiunk született.

A fiúkat könnyebb megállapítani, mint a lányokat.

Amúgy ne alapozz a megérzésedre, mert én is lányt éreztem sőt biztos voltam benne nekem csak lányom lehet aztán tessék.:)

2012. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
érdekes, mert az én orvosom az első terhességemnél a 12.héttől kisfiút mondott, a 8.hónapban már talán kislány..kislányom született. Másodjára a 15.héten mondta, hogy kisfiú. Fiam született. Ugyan az az orvos, ugyan az az uh. A lányomnál a köldökzsinórt nézte végig a "kukijának". Születésekor 3-szor megnézte a doki, hogy hogy lehet lány? Tévedett, úgy. A fiamnál már 4D-n voltunk, ott 100%-ra megmutatta magát, így ott nem volt félreértés.
2012. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia.Én is olyan de olyan boldog vagyok .Van két fiú és úgy voltunk,hogy jöjjön a 3-dik Eddig nem mutatta magát gondolhatod az ideg ,de hétfőn voltam 20-hetes uh-és ott mondta a dr bácsi Kicsi lány :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Én nagyon bízom benne,hogy igaz lehet .Üdv Zsuzsa
2012. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem 18 hetesen 95%-ra mondta a doki, hogy kisfiú. Én kislányt éreztem, de akkor elkönyveltük, hogy fiú, és így készültünk. Aztán a 31. héten kiderült, hogy kislány... :)

Most 4D-n is láttam!

Igazából teljesen mindegy, legyen egészséges, mint a makk!

Sok boldogságot!!!

35+5 hkm

2012. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nekem a 2 fiamnál korán megmondták (12.hét) és azok is lettek.Látszott végig a kuki összes eleme:D


kérdező,szerintem lányod lesz ha nem látott ptt semmit!

Azoktól kérdezném akiknél fiúból végül lány lett:) Egy orvos nézett végig,mostanában és profi gépen?


köszi a válaszokat!

2012. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18. héten 70% lányt mondtak, a köldökzsinórt beszorította a lába közé és nem lehetett tutira mondani. a 22. héten 100% lány, 4D-n megmutatta magát egyértelműen, 27 hetesen talán lányt mondtak, mert akkor megint a köldökzsinór ott volt. mind a 3 uht más orvos csinálta, remélem marad lány mert arra alapoztunk :)
2012. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5-ösnek: egy orvosom volt mindkét gyermekemnél. Egy uh géppel nézett végig. A köldökzsinórt nézte a lányom kukijának egészen a 8.hónapig....a fiamnál már eltalálta:-)
2012. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
köszi,akkor még bizakodom ,hogy a most lány lesz:)
2012. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én a párommal tegnap voltunk 4D-s Uh-on,és szinte biztosra mondták,hogy kisfiúnk lesz.

13 hetes voltam tegnap.

2012. okt. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nekem is egy doki mondta,de nagyon tüzetesen megnézte.Még mutatta is,na de én semmit sem tudtam kivenni. :)

De akkor hihetek neki?

19 hetesen voltam másik orvosnál,de ott meg szégyenlősködött a babám,így semmit sem látott.

4D-re majd csak 28 hét körül akarok menni,mert ahogy hallottam is,és én is úgy gondolom hogy hamarabb felesleges menni.

Legalábbis én a látvány miatt mennék,és így már akkor érdemes ha nagyobb a baba,szebb,pofisabb.

Köszi a válaszokat. :)

2012. nov. 1. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!