Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Illik terhes növel orditani?

Illik terhes növel orditani?

Figyelt kérdés

teljesen kikészültem, tegnap éjjel 1 órán át orditozott velem a férjem olyan szinten és olyan megalázotnak érzem magam. 23 htes terhes vagyok és van egy két éves gyerekünk.és minden voltam

hihetetle.3 napja pokollá tezsi az életem. mit csináljak? mit zsedjek hogy a másik baba ne érezze azt a int amit jelen pillanatba én érzek?


2012. okt. 31. 10:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre te is tudod a választ, nem nem illik terhes nővel ordítozni. Szégyellheti magát a férjed! Mg+b6 jó ilyenkor, esetleg valami nyugtató tea.
2012. okt. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

de miért teszi ezt veled a férjed? Szörnyű, h ezt teszi.

Itt nincs olyan, h illik, nem illik! Egyszerűen NEM SZABAD így bánni egy állapotos kismamával.

Nem tudom, nehéz helyzet, mi csak annyit fogunk megtudni, amit leírsz. De tényleg elég szomorú.

Talán a kisbabát nem akarta még? Vagy mi lehet a viselkedésének az oka?

2012. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy!

Próbálj megnyugodni, és minden agyi kapacitásodat a gyermekedre és a születendő kisbabára összpontosítani!

Szégyen, gyalázat, hogy ilyet megenged magának egy férfi, pláne, hogy már gyermeket is szültél neki!

Nem tudom, min csattant fel a vita, de a tisztelet nem csak egy kismamának, hanem mint nőnek is kijár!!!

Én nagyon sokat szenvedtem szülés után, hihetetlen sokáig regenerálódtam, és mindig megértő volt és türelmes, segítőkész!

Próbáld meg neki elmagyarázni, hogy milyen sokat árt ezzel a babának! Ha veled van baja, ne a gyermekét büntesse! Lehetetlenség higgadtnak maradni, ha így viselkedik!

Ha nagy a gond, inkább költözz a szüleidhez egy időre, de mindenképp a gyermekeidet tartsd szem előtt, ha Ő ezt már nem teszi...

Remélem megoldódik!

2012. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed számomra fura. Ne azért ne kiabáljon velem, mert terhes vagyok, hanem azért mert a FELESÉGE vagyok, akivel meg lehet beszélni a problémákat.


Nem értem, mert a kérdésedből nem derül ki, hogy mi a probléma köztetek. De hidd el, nem csak a babának rossz ez a pocakodban, hanem a 2 évesednek is.


Próbáljátok minél hamarabb megoldani, mert attól nem lesz jobb, hogy te mindenféle bogyót kapkodsz be, miközben a probléma megmarad.


Egy két gyermekes, harmadikat váró kismama.

2012. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess el a férjeddel.

De mégis mért csinálja ezt?

2012. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

én is köszönöm a válaszokat itt bögök már egy órája holnap hazaköltözök pár napra agyerekkel.teljesen hülye lett.csak azért mert nem akartam hozzábujni(most szoktatom át a másik gyereket is a másik szobába fájt a pocim a fejem 10 percenként pisilni jártam és olyan szinten felhúzta magát ezen hogy a végén azt mondta téged nem lehet másképp megnevelni csak ha megütnek vagy ordítoznak veled.

annyira fáj akkora taho és reggel folytatta tovább szép reggel volt. szerette volna a második babát erre éjjel azt kapom a fejem hez hogy nyüg és púp lesz hátán

2012. okt. 31. 11:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

nem szabadna veled ordítoznia!!!

mi volt a probléma?ha elmondod lehet jobb tanácsot tudunk adni.

2012. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.

hát azért ez elég durva.mi az hogy megütni?nem is értem hogy juthat ilyen az eszébe!?

máris költözz haza a szüleidhez és ne csak pár napra!ha muszáj örökre,mert nem hiszem hogy megérdemelne téged és a gyerekeiteket!!!

addig ne menj vissza hozzá amíg nem teper értetek!!!mert persze 1 utolsó esély mindenkinek jár,ha kiérdemli!!!!!!!!!!!

és ha visszamész és bármikor újra előfordulna az ok nélküli üvöltözése vagy ne adj isten megütne akkor ne gondolkodj 1 percig se az újbóli elköltözésen.

2012. okt. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szegényke... biztosan van valami más probléma a háttérben csak a férjed rajtad vezeti le a stresszt. Nincsenek problémák a munkahelyén? A citromfű tea nyugtató hatású én azzal alszom, mert másképpen már nem megy. Nyugodtan igyál te is és próbálj meg megnyugodni, ha kell költözz el, de ehhez nincs joga a férjednek, még akkor sem ha nem vagy terhes. Sajnálom most nem lehet könnyű neked.. :(
2012. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Mekkora kötsög! Szerintem is menj haza, ne tedd ki magad ilyen stressznek, ő meg higgadjon le és gondolkozzon el, mit akar. Bakker, még az állathímek se verik a nőstényt, ha az nem áll meg nekik.
2012. okt. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!