Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is volt így? A párom...

Edus83 kérdése:

Másnál is volt így? A párom nem akar szeretkezni, már vetéltem el, most vagyok 13hetes és közölte majd szülés után! Mit tegyek? Fél, hogy olyan más oda bent, meg nehogy baja legyen a picinek!

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Menjetek el együtt a dokihoz és a doki elmondja neki, hogy nem más és semmi baja nem lesz a picinek attól.

Ha terád nem hallgat.

2009. aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válszt!!!!Olyan kellemetlen ezen vitázni,félek,hogy teljesen elhidegül tőlem!!!
2009. aug. 11. 09:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha az orvos nem tiltott el amúgy sem a szexuális élettől ; akkor szépen a következőket el kell mondani neki, vagy a neten elolvasni neki vagy könyvet mutatni:

A pici magzat teljesen védve van odabent. Egyrészt védi a magzatvíz, ami úgy öleli körül, mint egy selyemtakaró; aztán ott a méhed a méhizmokkal. Olyan erősen és szilárdan tartják, hogy a lépéseid rezgését sem érzi meg.(a későbbiek során) Terhesség alatt a hüvelyed nem változik, max. egy kicsit lehet bővebb folyásod. Így tehát nyugodtan lehet szexelni, csak ne hevesen és ne egyszerre 3 féle pózban. Dehát gondolom, ezt a párod is tudja! :)

2009. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Azért a párodnak igaza lehet.Gondold el,ha szeretkeztek és elvetélsz,hogy éreznétek magatokat?Még akkor is lelkiismeretfurdalásotok lenne,ha a vetélés más okból lenne.Nem hiszem,hogy te ne bírnád ki a szülésig szex nélkül.Most koncentrálj a születendő babára inkább.
2009. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még valami , amitől a párom is félt.

Nem, nem "tudja", hogy Ti szexeltek. Nem gondol olyanokat, hogy "már megint ezek itt mit csinálnak???" stb :DD Sőt, ha jól érzed magad, az neki is jó; termelődik a boldogsághormon, ami hozzá is eljut! .)

2009. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mi sem szeretkeztünk a terhesség alatt, max 3szor

a férjem féltette a babót és ennyi

el kellett fogadnom mert meg csak nem erőszakolhatom:)

de nem volt könnyű az tény

meg gyakorlatilag vagy 2 hóig nem voltam veszélyeztetett,de akkor sem akarta

ez volt ezt kellett szeretni

2009. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!!!!!Türelmesnek kell lennem!!!Dehát nagyon tombolnak a hormonok:))!!!
2009. aug. 11. 10:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt semmi próblémám a terhességem alatt, de a párom nem akart szeretkezni velem. Azt mondta nem szereti hármasban. És igazából én sem éreztem vágyat.

Aztán mikor megszületett a babánk én rá 3 napra azt hittem megbolondulok, ha nem szeretkezünk, de kivártuk a 6 hetet, mert nem volt addig hajlandó szeretkezni, amíg a doki engedélyt nem adott rá.


Kitartás



7 hetes kisfiú anyukája

2009. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi sem szeretkezünk már fogantatás óta, most vagyok a 25. hétben. Már azt is tudom, hogy majd a szülési utáni 6. hét után végre talán sexelünk újra... Képtelen rá,a baba miatt én meg tombolok a hormonoktól, de ez van :-)
2009. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!