Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen árai vannak Dr. Pazár...

Milyen árai vannak Dr. Pazár Dánielnek (Tatabánya)?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2 éve voltam nála először. És utoljára...


Sima vizsgálat 7ezer volt, plusz 2 ezer az ultrahang.

Egy bunkó doki volt! Kismamaként voltam nála, és 20 hét alatt 4 kilót híztam, mire azt mondta, hogy ne egyek délután 4 után semmit, ne egyek kenyeret, pékárut, csak zöldséget és gyümölcsöt. Mert a 4 kiló szerinte sok, később meg mégtöbb lesz. Megjegyzem 7 kiló plusszal mentem szülni, pedig ettem mindent!

Telefonon nem tudott felvilágosítani, egy rohadt AFP időpontért 2*40 kilómétert kellett hozzá utaznom.

Ha teheted, kerüld őt. Van aki isteníti, de mostanság egyre többen panaszkodnak rá. Pénzéhes...

2009. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Hát én sajnos árakat nem tudok mondani, de ha hozzá akarsz menni gondold meg....mert nem egy jó hírű orvos, nekem személyesen is volt hozzá szerencsém(sajnos) még az első gyermekemnél, mert be a kórházba jártam terhes tanácsadásra..és ő volt szinte mindig és egy kimért, bunkó, semmivel sem törődő,mindenbe beleköt amibe csak tud akkor megfogadtam soha többé sztk!!!!Persze ez csak az én véleményem, biztos van olyan aki meg van vele elégedve.

üdv.:Brigitta

2009. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem hozzá járok, de sok jót nem hallottam róla más kismamáktól...

Ha mindenképpen Tata-Tatabánya környékére szeretnél járni, akkor Pálos Lajost tudom neked ajánlani. Én hozzá járok, nagyon kedves, nyugodt doki, pár alkalom után meg is jegyez, nekem a terhesség alatti összes bajomra emlékszik (Úgy hogy neki a magánrendelőjében nincs számítógép, ahova beírná a dolgaidat). 5000 Ft nála egy terhesvizsgálat (magánrendelőbe). A szülést nem tudom, arról nem beszéltünk, de a többi kismamától tudom, h sima 50.000 ft, császár 60.000 ft (ha előre letisztázzátok, mi nem kérdeztük meg, de ha a szülésnél is ugyanilyen lesz, akkor természetesen megkapja)

Üdv.: 36 hetes pocis

2009. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz kicsit késve de írok pozitívumot:nála szültem,rendes doki,barátnőm is nála szült és elégedett,meg még van pár ismerősöm aki szintén csak jókat mondott róla.

Az ára elfogdható,6e+2e az ultrahang.

Normális,nem lekezelő a stílusa,bármikor felhivhattam bármi apró dologgal kapcsolatban.Szoval nekem csak jók a tapasztalataim.

2010. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Csatlakozom az előttem szólóhoz: nekem is jó tapasztalataim vannak. 3 éve szültem nála, hozzájártam terhesgondozásra is. Végig kedves volt, és alapos. Súlyom miatt nekem is szólt, pedig 3-4 kg plusz volt rajtam az 5. hónap végén. Viszont igaza lett, mert utána sokkal gyorsabban jöttek fel a kilók. A szülés után is mindig érdeklődött a hogylétem felől. A kisfiamat szülés után levitték a koraosztályra különböző komplikációk miatt, oda is lejárt rendszeresen és kérdezgette, hogy hogy van. A rendelés 6ezer most nála. A szülésért pedig ennek a 10-szeresét "kérte", vagyis nem konkrétan kért, csak én kérdeztem rá.
2010. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!