Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az aktus ota ketszer megjott,...

Az aktus ota ketszer megjott, tesztek negativak, de a mellbimbom erzekenyek, fajnak, nemtudom mit higgyek :/lehet h megis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Aug.18.-an voltam egyutt az exemmel(elotte mult el par nappal a mensim)egymasba gabalyodtunk, az egesz nem tartott tovabb par percnel,majd mindketten offoltunk,es abbahagytuk.Azota nem voltam senkivel. Belem hatolt de se bennem, se utana nem ment el(eltette). Kov. honapban ereztem hanyingert, rosszulleteket(bar lehet be is magyaraztam magamnak)... majd igaz h rengeteget kesve, de megjott honap vegen(szept.), normalisan, ahogy szokott,a tunetek elmultak mintha elvagtak volna oket. de utana a ciklus 8. napja ota erzekeny a mellem, fokozatosan fajtak, egyre jobban, duzzadtak is. Masodszorra pedig napra pontosan szinten megjott(okt), viszont 3. naptol eleg lightos, most vagyok az 5. en es barnazom, eleg a tisztasagi, de 2. nap reggel felkeleskor agynemu, gatya csere volt. Darabos is, meg nagyon nyalkas is volt(bocsi h igy irom)a mellembol a leginkabb oldalt levo fajdalom sokat enyhult a menzesszel, viszont a mellbimboim fajnak, erzekenyek, sot mintha a jobb voros is lenne, ellottem mar 5 tesztet clearblue, gravi mind nega, ket hettel ezelott is teszteltem egy dupla gravival, az is. De mar nemtudom mit gondoljak. :/felesleges tesztelni v nem, v lehetek terhes?? bocsi az ekezetek miatt, mobilrol irok.
2012. okt. 31. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes de az orvos nem árthat....
2012. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, viszont lehet más probléma ami miatt ez a fájdalom van. Menj el nőgyógyászhoz.
2012. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy terhes. Vagy az idegeid szórakoznak veled, vagy bekaptál valami nyavalyát az exedtől.
2012. okt. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi, azt is hozzatennem h most is megvolt az osszes menstruacios tunetem. Sulyingadozas, kajalasi kenyszer, ragyak.... Aztan megjott.semmi tunetem mas nincs, talan a szagokat nehezebben viselem, de lehet itt is tulzok, es nagyon rakoncentralok.Megvarom ezt a hetet, es bejelentkezem dokihoz.remelem elmulik :(
2012. okt. 31. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes vagy. 4 hkm
2012. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat remelem en is. Szeretnek babat, meg latom Anyun is h orulne neki, legalabbis valamilyen szinten, de egyedul szinglin nem szivesen vallalnam be, az exem is gyoker, nem veletlenul az exem :/
2012. okt. 31. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!