Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 Hetes vagyok hétfőn vérezte...

13 Hetes vagyok hétfőn véreztem az orvos meg nyugtatott h csak egy ér pattant el. Én mégis aggódom egy kicsit még mindig. Lehet még baja a babómnak?

Figyelt kérdés
Kaptam gyógyszereket sokat pihenek mindenki segít itthon h nekem ne kelljen semmit csinálnom. Azóta nincs vérzés csak egy kis barnás folyás mikor wc-re megyek amire azt mondták természetes mert ki kell jönnie ami bent maradt. Mégis aggódok h a babómnak nem lesz e baja? Hétfőn láttam mozgot és semmi baja nem volt. Ha valaki volt hasonló helyzettben sokat segíteni ha megírná. De bárki írhat sokat segítene. Lehet túl reagálom de ez az első babám akit nagyon várunk.
2008. máj. 22. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia ameddig nem görcsölsz és nem vérzel semmi baj nem lehet pihenj sokat és nyugodj meg gratula a babához 21 hetes kismama
2008. máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!

En is vereztem/barnaztam par hete es en is kaptam bogyot,de mi valoszinu a szexel sertettunk meg ott valamit,mert latszott az uh-n.ugyhogy le lettunk tiltva.miota szedem a bogyot semmi gond!(11 hetes vagyok)

Szerintem 1 kis bizalmat fordit az orvosodnak,Ha most nem bizol benne mi lesz a szulesnel!

boldog baba varast!

2008. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A masodik valaszado vagyok!

Igaza van az elso valaszadonak,ha baj lenne hetfo ota,mar gorcsolnel es elviselhetetlen fajdalmaid lennenek!

Tudom,mert en tavaly 10-11 hetesen elvesztettuk az elso babonkat!Sot,lazam is volt,amit semmivel nem tudtak levinni.

Szerintem nem leszsemmi gond!

PIhenj sokat!

2008. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat sokat segítettek és megnyugtatók. Megyek is pihenni! Bodog babavárást nektek is!
2008. máj. 22. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én először 29 hetesen véreztem. Párommal szeretkeztünk, és véres cucc folyt ki belőlem. Irány a kórház, megvizsgáltak, minden rendben volt, méhszáj zárva, baba mozog, lepény kicsit lejjebb tapad, mint kéne. Befektettek, 24 órás infúzió, utána egy hét tünetmentesség a kórházban. De semmi tabit nem kaptam. A doki távozáskor annyit mondott, hogy óvatosan a házasélettel (de ők nem tudták, mert nem kérdezte senki, hogy milyen körülmnyek között véreztem. )

Aztán 33 hetsen arra keltem reggel minden szex nélkül, hogy pár csepp vér van a bugyimon, rohantam a kórházba. Megvizsgáltak, méhszáj zárva, csak megrövidülve kicsit, uh rendben, a lepény nagyon lent tapad, és a baba is lent van, ez okozz a vérzést, elpattan egy hajszálér. De a lepény is rendben nem takarja méhszájat, nem vált le, működik. Kaptam Seduxent, 3Xfelet, meg Rutascorbint 3X2t és felemelték a magnéziumomat 3X2-re. Itt a doki már tiltott a házasélettől.

Aztán 36 hetesen egy kis szeretgetést (nem szexet)követő reggel megint volt egy kis vérzésem, de akkor már nem is mentem dokihoz. Mivel az előző két alkalommal sem volt semmi következménye. Az uhon viszont azt mondta a doki, hogy a méhlepényem tökéletesen fennt van a helyén.

Na most akkor ki a hülye? Ő most nem vizsgált meg, így nem tudom, hogy a méhszájam is hogy áll, és hog ymost akkor hol van a méhlepény, és beágyazódott -e a baba feje...De megyek nemsoká másik dokihoz és utánajárok.


Szóval a lényeg, hogy nekem is volt 3X vérzésem, minden következmény nélkül. Ha nem vérzel folyamatosan, erősen, és nem görcsölsz, akkor elég lesz a pihenés, meg a tabi, amit kaptál.

Pihenj sokat, nem lesz baj, és lehet sosem ismétlődik meg:-)

38 hetesen még egyben vagyunk:-)

2008. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is Seduxen-t kaptam reggel délután fél este 1 egész, Rutascorbint is és még Dicynone-t ja + magnézium jól vagyunk már mára köszönöm a segítő szavakat és boldog babavárást! :-)
2008. máj. 22. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!