Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 órája mensi szerűen fáj a...

1 órája mensi szerűen fáj a hasam, jósló lehet?

Figyelt kérdés

Meg a szeméremcsontom is fáj tegnap óta nagyon!

Első babás 38+3 km


2009. aug. 11. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! 37 hetes vagyok, szintén ezzel küzdök:), és fogalmam sincs mi lehet. a szeméremcsontom három napja mintha szét akarna szakadni, ha lépek akkor is fáj, ha felkelek az ágyból akkor is fáj, fura érzés. ma reggel óta pedig fáj a hasam vagyis az alhasam (vagy már nem is tudom mi...). de nekem elmúlik, nem erősödik, csak úgy érzem hogy fáj. holnap megyek nst-re, remélem onnan pedig szülőszobára:). gondolod hogy már közel az idő számunkra??:) drukkolok, hogy így legyen mindkettőnknek:)!!
2009. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Igen teljesen így érzek én is:) És én is holnap megyek nst-re!De jó lenne már szülni:))))Szorítok érted is! De ha nem akkor megírod,nekem hogy mi volt.......?Igazság szerint 4d szerint Augusztus 13-ra vagyok kiírva,jó lenne:)))Doki szerint 24-e!Te mikorra vagy kiírva?
2009. aug. 11. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!