Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 32 hetes pocakos vagyok...

32 hetes pocakos vagyok lassan 5napja, hogy minden nap mensi szerűen görcsöla hasam. Ez lehet jósló fájás?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet jósló fájás. Pihenj most már nagyon sokat,mert a 32. hét még kevéske!!
2009. ápr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de az sem túl jó jel, mert az általában 2-4 héttel a szülés előtt van. Nem szólnál az orvosodnak?
2009. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

MENJ EL A DOKIDHOZ!!!!!!!!!!!

Én sok pihenés mellett 32 hét 5 naposan 10 napja megszültem a picurt. Semmi jel nélkül elment délben a magzatvíz. Az első fájásom 15 órakor volt, és onnantól gyorsan tágultam, a picur hamar, 18:57-re meglett.

Azért is menj orvoshoz, mert ha tényleg a szülés indul, lehet hogy egy két napra le tudják állítani, és kapsz tüdőérlelőt. Én is kaptam, de négy óra alatt nem jutott el a babához, így lelegeztetőgépre került, de szépen erősödik.

Egyébként ilyenkor már mindene megvan a babának, csak a tüdeje éretlen , illetve a az agyban a légzőközpont a 34. hét körül fejlődik ki. Ha nem repedt meg a magzatburok (tehát nem ment el a magzatvíz) akkor leállítják a szülést, és bent tartanak a kórházban, de inkább ott feküdj, így akkor nem lesz baja a babának.

Vigyázz magadra!!!!

2009. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap voltam így. Bementem a kórházba, ahol megvizsgáltak és gyógyszert kaptam, nehogy elinduljon a szülés.

Szerintem is menj be és nézesd meg magad, mielőtt még visszafordíthatalanná válik a folyamat!


30 hetes kismama

2009. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!