Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vádligörcs terhesség alatt....

Vádligörcs terhesség alatt. Ez már rendszeres lesz? Ha ez ennyire fáj nekem, a szülést hogy fogom kibirni?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok, eddig ez volt a 2.alkalom,hogy hajnalban ilyen iszonyatos fájdalomra keltem. Kb 1,5 percig tartott, de azt hittem végem van. Napi 1200 mg kalciumot szedek, pont azóta hogy az első lábgörcsöm megvolt 26 hetesen.
2012. nov. 1. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
De a vádligörcs az inkább magnézium hiány,mint kálciumé.
2012. nov. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te mar nem szedhetsz magneziumot ugyhogy jol teszed a kalciumot. Sajnos nekem is ez van, en meg szedem es akkor nincs de ha egy napot is kihagyom mar begorcsol. Iszonyatosan rossz. A ferjem ilyenkor rohan hideg vizes borogatasert. Tegyel egy vizes rongyot magad melle az lenyugtatja a labat.

a szulest kibirjuk ne aggodj :)


32h km

2012. nov. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt lábikragörcsöm terhesség alatt, sőt szülés közben is. Azt hittem meghalok. Mikor fájásszünet volt, akkor görcsölt a vádlim. Az egyiket a szülésznő, a másikat a férjem masszírozta. Borzalmas volt, hogy minden egyszerre jött, ráadásul a kezeim is zsibbadtak, alig keringett benne a vér, de mégis itt vagyok, meg persze a kisfiam is. Túléltük. Nagyon rossz volt, de túléltük.
2012. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a 21héttöl van sajnos szedem a magnéziumot de van amikor annyira rossz hogy sírva keltem a párom maszírozza meg vagy csináljon valamit mert megőrülök! de akkor ezek szerint ez végig kisér a szülésig:-) Kitartás! üdv 23hetes kismami
2012. nov. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen tegnap elfelejtettem bevenni a kalciumot. Akkor valószinüleg ezért.

Kitartást nekünk, remélem többször már nem élem át,mert ez borzalmas érzés! :)

2012. nov. 1. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!