Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hcg szint meddig mutatható...

A hcg szint meddig mutatható ki a vizeletből? Egész végig a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Egész terhesség alatt.
2012. okt. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Mivel, hogy folyamatosan termelődik a terhesség alatt, ezért igen, végig kimutatható. Sőt, még ha jól tudom a szülés után is kimutatható, de azt pontosan nem tudom, hogy meddig.
2012. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Én úgy tudom,hogy csak kb 1 hónapig mutatható ki,mert egy idő után elkezd csökkeni a hcg szint,és utána már nem érzékeli a terhességi teszt és negatívat mutat.Utána már csak vérből mutatható ki.Ezért is mondják,hogy az elmaradt mensi után érdemes tesztelni.
2012. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vizeletböl 13-14 hetes korig mutatható ki (de ezt irja a teszt betegtájékoztatóján is) vérböl kimutatható végig!
2012. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én ezt még nem olvastam a betegtájékoztatóban.
2012. nov. 3. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:
tymybaba akkor pisilj egy tesztre és látni fogod még mindig a 2 csíkot :) (így a második trimeszterbe lépve)
2012. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Bár a 3. hónaptól csökken, a 40. héten is nagyobb az érték, mint az elmaradt mensikor.

2012. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!