Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a kulonbseg a terhesseg...

Mi a kulonbseg a terhesseg alatti menstruacio, es a rendes menstruacio kozott?! Akinek volt, eszlelt valami mast? Allag, szin, mennyiseg, idotartam barmi.

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én azt olvastam erről,hogy kevesebb ideig tart és a mennyisége is kevesebb
2012. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, en is olvasgattam, foleg ezt irjak, csak annyian irjak azt is h rendesen megvolt, meg erosen, meg stb, h mar en sem ertem :/... azon meg h honapokig rendesen menstrualt azon sokkot kaptam. Mashol meg azt irjak ha van barmilyen verzes, v barnazas azonnal forduljunk orvoshoz. Es akkor azok akik "vegig menstrualjak" azokkal mi van? nemvagom. :/
2012. nov. 1. 15:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! 7hetes terhesen elkezdtem vérezni! De gondolkodtam és kiszámoltam az első menstruációm kimaradt akkor tudtam meg baba lesz ez az utána lévő volt napra pontosan jött meg mennyisége ugyan annyi volt a színe is és addig tartott amíg szokott! A görcsök minden ugyan olyan volt! Persze rohantam a kórházba mert nekem alapból rengeteg van mikor megvan! Szóval én nem vettem észre különbséget terhesen! 4nap kórház után mehettem haza azóta hála istennek minden oké! Üdv 23hetes kismami
2012. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szoval ha jol ertem, akkor neked az elso kimaradt, es a masodik rendesen megjott? de akkor mar gondolom tudtad mikor kimaradt h terhes vagy :)
2012. nov. 1. 17:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Hu hát az én történetem elég bonyolult:-) fogamzásgátló mellett lettem terhes szóval már kb 6-7éve mindig időben hétfőn reggel szokott megjönni! Az utolsó három már játszott velem mert késett 2-3napot a doki mondta is hogy abba kellene hagyni és máshogy védekezni hátha gond lesz:-) úgyhogy igazából annyira nem is törődtem vele mert nem jött meg hétfőn de az érzés megvolt hogy megjön meg ugyan úgy fájt mindenem csak melóban a büfében megláttam az ecetes halat és muszáj volt megvenni és megenni:-) kedden semmi szerdán semmi csak az érzés hogy meg fog jönni csütörtökön pedig teszet csináltam hozzá tenném párom nagynénje vette én állítottam nem vagyok terhes! Aztán pozitív teszt hívtam sógornöm hozzon még egyet az is pozitív! 5hetesen doki is látta már:-) aztán utána 7hetesen kórház! És mondom ugyan olyan ugyan annyi ugyan olyan érzés ha nem tudtam volna hogy terhes vagyok semmi különbséget nem tettem volna! Üdv 23 hetes kismami
2012. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Latod, tok furi ilyet sem hallottam meg :)... csak h az elso utana semmi, vagy 3 honapig, de h a masodik :)fura az emberi szervezet :)
2012. nov. 1. 17:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát az:-) álmaimban sem gondoltam hogy terhesen fogok menstruálni! Nem okozott szerencsére gondot bár mai napig játszik a magzatvízen a vérzés!
2012. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhesseg__3600273-az-aktus-ota-ketszer-megjott-tesztek-negativak-de-a-mellbimbom-erzekenyek-faj


Ezert kerdezem, nemtudom mi lehet velem :/

2012. nov. 1. 17:54
 9/12 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom megnyitni a linkedet! dokinál voltál? utolsó tesztet mikor csináltad?
2012. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Bemasolom neked a gondom :)

ketszer megjott, tesztek negativak,

de a mellbimbom erzekenyek, fajnak, nemtudom

mit higgyek :/lehet h megis terhes vagyok?

Sziasztok!Aug.18.-an voltam egyutt az exemmel(elotte

mult el par nappal a mensim)egymasba gabalyodtunk,

az egesz nem tartott tovabb par percnel,majd

mindketten offoltunk,es abbahagytuk.Azota nem voltam

senkivel. Belem hatolt de se bennem, se utana nem

ment el(eltette). Kov. honapban ereztem hanyingert,

rosszulleteket(bar lehet be is magyaraztam

magamnak)... majd igaz h rengeteget kesve, de megjott

honap vegen(szept.), normalisan, ahogy szokott,a

tunetek elmultak mintha elvagtak volna oket. de utana

a ciklus 8. napja ota erzekeny a mellem, fokozatosan

fajtak, egyre jobban, duzzadtak is. Masodszorra pedig napra pontosan

szinten megjott(okt), viszont 3. naptol eleg lightos, most vagyok az 5.

en es barnazom, eleg a tisztasagi, de 2. nap reggel felkeleskor

agynemu, gatya csere volt. Darabos is, meg nagyon nyalkas is volt

(bocsi h igy irom)a mellembol a leginkabb oldalt levo fajdalom sokat

enyhult a menzesszel, viszont a mellbimboim fajnak, erzekenyek, sot

mintha a jobb voros is lenne, ellottem mar 5 tesztet clearblue, gravi

mind nega, ket hettel ezelott is teszteltem egy dupla gravival, az is. De

mar nemtudom mit gondoljak. :/felesleges tesztelni v nem, v lehetek

terhes?? bocsi az ekezetek miatt, mobilrol irok.

2012. nov. 1. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!