Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírjátok ezt az időjárás...

Hogy bírjátok ezt az időjárás változást,30 héten felüli kismamik?

Figyelt kérdés

Én ma teljesen "kész" vagyok! Szinte semmit nem csináltam egész nap. Hol ide ülök, hol oda ülök. Ráadásul olyan mintha a jósló fájásaim is megérkeztek volna. Bár lehet, hogy ez is csak az idő miatt van,de a hasam már 2-3-szor bekeményedett, a hátam meg leszakad! Alig bírtam felálni a székről és kiegyenesedni. Röviden ez a mai nap a legrosszabb az eddigiek közül.

34 hetes kismama


2009. aug. 11. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Elég rosszul:(:)!Fáj a fejem a derekam a hátam a kezeim a lábaim mondjuk én már 40hetes vagyok de veszélyes ez a hét már most:)

Kitartást kivánok neked:)

2009. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!Én a 31. hétben vagyok de nem könnyű.A mai nap még csak-csak,de nekem a tegnapi volt horror.Mint Te,ide-oda ültem,olyan fáradt voltam egész nap,hogy azt hittem végem.Még a mosogatás is nehezemre esett és úgy kellett magam rábeszélni:-(Ami ennél is katasztrófális az az éjjeli alvás.Alvás?Nem tudok egyszerűen elaludni mert sehogy sem jó.Mindenhogy kényelmetlen,csak forgolódom mint a szélkakas-(Gondolom ezért is vagyok hulla napközben.Na mindegy,nem panaszkodom mert mindent megér a picuri odabent csak hát vannak nehézségei is minden szépsége mellett a terhességnek:-)))Hányadik babátokat várjátok amugy??mI AZ 5.-ET,és kislányunk lesz.Kamilla lesz a neve.Van már 2 lányunk és 2 fiunk,most döl a mérleg a csajok felé:-))

Kitartás mindenkinek!!! Mosolygós napokat:Rita

2009. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szerencsére nagyon jól viselem. Már a 34. hétben járunk, és még szinte semmi panaszom nincs. A szerencsésebbek táborába tartozom. Az időjárás változást nagyon jól viseljük, Picurka a nagy melegben egész nap pörög, a hűvösebb napokon annyira nem, de azért jelez, hogy ott van. Ritkán fáj csak a szeméremcsontom, az is inkább az ágyból való felkeléskor jelentkezik. Egyéb panaszom nem nagyon van. Nagyon ritkán keményedik a pocakom, nem vizesedem, nem zsibbadok, és nem dagadok sehol. Remélem később sem lesznek nagyobb gondjaim. Pedig az első babát várjuk, féltem, hogy nehezebben fogom viselni.

Boldog babavárást mindenkinek és kitartás, hiszen már nemsokára a kezünkben tarthatjuk a kis csöppségünket!

2009. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is alváskórban szenvedek. Úgy érzem magam, mintha agyoncsaptak volna. Az egész napon abból állt, hogy próbáltam nekiállni valaminek. 39 hetes vagyok, de ettől az időtől olyan hisztis lettem, mint a legelején! A férjem örül neki, inkább kiment a kertbe pakolgatni :D
2009. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!