Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet egy magzat mérete 12...

Lehet egy magzat mérete 12 hetes terhességnél 13 hetesnek megfelelő?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet, örülj hogy picit nagyobb és nem picit kisebb:) A terhességi kor nekem minden uh-nál más volt, néhány papos eltérések:)
2009. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondják a dokik,h ekkor a legpontosabbak a mérések? Úgy tudom,ilyenkor plusz-mínusz 2-3 nap pontossággal megállapítható a pontos terhességi kor.
2009. aug. 11. 15:28
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Na jó, csak kötözködsz? Örülj hogy nagyobb nem kisebb, 13 hetes a gyereked, ezentúl így számold
2009. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
dehogy kötekedek.főleg nem ilyen témában.komolyan érdekelt volna.köszönöm,h válaszoltál.nem is merek többet kérdezni.
2009. aug. 11. 16:04
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
nem véletlenül nem válaszoltak többen... nem megbántani akartalak, de ennél nagyobb bajod ne legyen sose, egyik műszer sem halál pontos, az én papíromra +-5days van írva a terhességi kor mellé! Minden jót!
2009. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Vagy az ok, hogy tényleg 13 hetes terhes vagy. Vagy tudod a peteérésed pontos idöpontját? Ha nem, akkor lehet, hogy egy héttel elöbb volt, mint gondolod. És akkor nem 12. hanem 13. hetes terhes vagy. Ez teljesen normális, nincs benne semmi különleges.
2009. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
előzőnek: én is erre gondoltam először, de a 12.hét is a maximum, hiszen az előző mensitől számolják a dokik, nem? csak kisebb lehetne, hiszen egy héttel az uccsó menstruáció előtt nem lehetsz terhes... nem?
2009. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
peteérést nem tudni,a mensim teljesen rendszertelen,van,h ki is marad,de a fogantatás napja biztos,akkor jött haza párom külföldről.azt nem értem,hogy lehet 12 hetesen 75mm a CRL.Köszi a választ.
2009. aug. 12. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!