Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már volt egy terhességem,...

Ha már volt egy terhességem, de meg kellett szakítani, mert genetikailag beteg volt a magzat, akkor veszélyeztett terhes leszek a következő terhességnél?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
egyértelműen veszélyeztetett leszel és valószínűleg magzatmegtartó gyógyszereket kell majd szedni..én is kaptam utrogestant.
2008. jún. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ez akkor azt jelenti,hogy nem is dolgozhatok majd(irodai munka),és sűrűbben kell majd ellenőrzésre járnom? neked miért kellett szedni? nálad is volt valami baj?
2008. jún. 18. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:
szia.szerintem nem dolgozhatsz,bár ezt te is tudni fogod magadtol.jobb lesz ha pihensz ha eljőn az idő.és gyakran figyelnek majd,ultrahang,vérvétel,minden ami ahhoz kell hogy egézsgéges legyen a baba.sok sikert kivánok.
2008. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem tavaly nyáron volt műszeres befejezésem, mert elhalt 10 hetesen a baba. Én is veszélyeztetett vagyok papíron,most 36 hetes vagyok, de nem kellett ezért semmilyen gyógyszert szednem. A munkát 13 hetesen hagytam abba, de azért mert BM-es vagyok. Szerintem ha nincs semmi panaszod és irodai munkát végzel dolgozhatsz addig amíg úgy nem érzed, hogy fárasztana.
2008. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!