Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondja meg az orvos,...

Mikor mondja meg az orvos, hogy mikorra vagyok kiírva szülni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hét körül írta be a kiskönyvbe.
2012. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első uh-os papíron rajta volt a szülés várható időpontja.Gondolom máshol is így van.
2012. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az első hüvely ultrahang után már meg is tudtad?
2012. nov. 1. 22:48
 4/9 anonim ***** válasza:

En is megtudtam az elso ultrahang utan.

A gep automatikusan rairta, 5+6 hetesen voltam eloszor uh-n. Utana a dokim is mondta. Ahogy az uh gepbe beirjak az utolso mensi idopontjat, rairja a papirra, amit kinyomtat.

33 hetes kismami

2012. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jajj de jó köszönöm az infókat én voltam dokinál múlt pénteken és még nem látta a terhességet,de érzem hogy az vagyok nem jött meg 25én kellett volna és 3 terhességi tesztet csináltam mind pozitív lett.9én megyek vissza a dokihoz.A hasi fájdalom természetes???
2012. nov. 1. 22:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Te is meg tudod nézni

[link]


csak az utolsó menzi első napját kell tudnod hozzá :)

2012. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 20.héten a nagy ultrahangos vizsgálat után.


Addig csak arról beszéltünk vagy írt a kis könyvembe,hogy hány hetes vagyok.


Mind3 gyerekemmel így volt.

2012. nov. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is hamar beírta most nem emlékszem pontosan mikor de kb 12 hetes uh után. Könnyen ki lehet számolni ha az uh bizonyítja a terhességet és a megfelelő hét méreteit pillanatok alatt ki lehet számolni. De mondjuk nem is volt meglepő a dátum nekem sem én is kiszámoltam a szülőklapja oldalon és ugyanaz a dátum jött ki az orvosnak is. :)

22 hkm

2012. nov. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó menses alapján számolta ki a védőnő. De a 12heti uh más dátum jött ki a 16heti vérvételen az orvos át is javította. Ha nem is az orvos mondja meg akkor a védőnő ahogy kiállítja a kis könyvet.
2012. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!