Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben a Kenézyben...

Debrecenben a Kenézyben szültetek fogadott orvos nélkül? Hogy megy ez? Mikorra kell eldönteni, hol akarok szülni? Mármint hogy Klinka v. Kenézy.

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem lesz fogadott orvosom (igaz nem tudok sokat adni neki,mert nem úgy állunk anyagilag),én a Kenézy-t választottam. A védőnő megkérdezi tőled,ha nem mondd magadtól,hogy hol szeretnél majd szülni és oda fogsz járni pl NST-re. Szerintem a Kenézy a jobb. Az UH is alaposabb. Meg hát a Klinikának nem túl jó híre van:S Azonkívűl " az ellátás minősége a pénztárca vastagságától függ". Szerintem érted. De mindenkinek más a véleménye. Ha mégis a Kenézy mellett döntenél én Dr. Demeter Miklóst ajánlanám. Kedves, barátságos.Én nála fogok szülni.38+6 kismama
2010. máj. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bátran fogadj orvost,hidd el nem pénz kérdése.

Fontos,hogy számíthass valakire.

2010. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is javaslom a fogadott orvost, de beszéltem olyannal is, aki annál az orvosnál szült, aki éppen ott volt, és nem volt rossz tapasztalata. Én is tudom Demeter Miklóst ajánlani, én nála szültem. A 32. héten döntöttem el, hogy fefogadom, jól döntöttem.
2010. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!