Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az h akinek pici a hasa...

Igaz az h akinek pici a hasa kislanya lesz?

Figyelt kérdés
Es h a lanyok kevesebbet es finomabban jobb oldalt mozognak tobbet? Csak kivancsisagbol kerdem.
2012. nov. 2. 10:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Ez szerintem badarság. Több ismerősömnek is kislánya lett de akkora volt a hasa mint egy jól felfújt nagy focilabda.
2012. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Akinek pici a hasa, annak kisebb babája lesz, vagy kevesebb a magzatvize, de nincs köze a gyerek neméhez.
2012. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ez a butasag halottam en mar olyat h akkora gasa volt es megis pici babaja szuletett,azert mert kicsi nem feltetlenul kicsi a baba,az en babam jo nagy pedig 22 hetesen meg siman letagadhatnam a terhessegem.igaz magas is vagyok es terhesseg elott honapokon keresztul napi szinten 200 haspres megvolt,ugymond eleg izmos a hasfalam ezert nem engedi tulsagosan elore nyulni a pocit,de meg veletlenul sem azert mert keves a magzatviz vagy mert kicsi lenne a babam.
2012. nov. 2. 10:13
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Akinek pici a hasa, nem feltétlen lesz lánya, de kisebb babája sem!


Én 3 hét múlva szülök, de mindenki csak 5, max. 6 hónaposnak néz.

Magas vagyok, így van helye a babának, nem szedtem fel plusz zsírt sem, ráadásul első terhesség, ezért is lehet ilyen pici a hasam.

Amúgy lányom lesz, de nekem összevissza mozog.

A has alakja alapján sosem lehet megállapítani egy baba nemét, ez butaság.

2012. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Pici hasam ellenére azt mondják, nagy babám lesz!

2012. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Rám igaz amit leírtál, de nem hiszem hogy azért pici a hasam mert lányom lesz! :) ráadásul pici a hasam, de a babám nem! Nem tudom hova bújik bennem! 33hkm
2012. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Értem. Tehát egy két kilós gyerek normál mennyiségű magzat vízzel ugyanakkora, sőt meg nagyobb hasat produkál, mint egy négy kilós.... Aha... A logikad szerint, kedves kérdező, nekem fiam kellett volna, hogy szülessen, mert a hasam óriási volt. Biztos nem a majdnem négy kilós gyerek es a sok magzatvize volt az oka. Na, ha haza jön, meg is nézem, nem e fiú véletlenül....bár nyolc év alatt csak kiderült volna....
2012. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolso eloszor ertelmezd jol a kerdest aztan valaszolj.:) te valamit nagyon felre neztel,csakh en nem fogom farasztani magam h egy ilyen embernek elmagyarazzam mint te,aki ahelyett h jol ertelmezne egy kerdest beszol a kerdezonek.
2012. nov. 2. 10:28
 9/16 A kérdező kommentje:
Az orias hasadat amugy a zsir is produkalhatja nem feltetlenul a baba,mar bocs de jobban utanna kellene nezned mielott idejossz okoskodni!
2012. nov. 2. 10:30
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
nem igaz. :) nekem kicsi a hasam , a babam is kicsi megis fiu lesz :)
2012. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!