Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hány hetesen mozdult...

Kinek hány hetesen mozdult meg az első babája?

Figyelt kérdés
14 hetes terhes vagyok.Olyan mint ha már most érezném mikor alszik és mikor van fönt,lehetséges?

2012. nov. 2. 10:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én a 13. héten éreztem először,de a 16. hét óta folyamatosan,pedig mondhatom azt,hogy eléggé lusta az ebihalam :) A védőnő azt mondta,hogy első szülő nőknél a 20. hét körül,meg blablabla....de tudom,hogy ő volt.Akkor meg még inkább érezheted,ha hason alszol még(ha tudsz még,akkor tedd,mert hidd el,nem sokat fogsz már úgy aludni :D )hajnalban vagy éjjel is fel fogsz rá kelni :) Boldog és kiegyensúlyozott, komplikáció mentes babavárást.37+5 hetes kismama társad :)
2012. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én is meg vagyok győződve hogy érzem :)
2012. nov. 2. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!