Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19hetes terhes vagyok, első...

19hetes terhes vagyok, első gyermekemet várom és még nem éreztem, hogy meg mozdult volna a baba. Vagy megmozdult már csak én nem vettem észre? Mit fogok érezni és tuti hogy észre veszem majd?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
majd érzed pár héten belül ;)
2010. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már régen mozog, nyugi, csak még te nem érzed :)) Néhány nap, 1-2 hét és biztosan érezni is fogod.
2010. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is első babámat várom és csak a 23!! héten éreztem először mozogni. Gondolhatod, mennyire ideges voltam már én is emiatt, ráadásul a védőnőm is piszkált már, hogy kellene érezni. Mentem is UH-ra, mondtam az orvosomnak mennyire kétségbe vagyok esve. Úgy feküdt a kis Drágám, hogy nem érezhettem egyértelműen, meg egyébként is lusta baba a mai napig. Nyugodj meg, bőven van még időd hogy érezd és ne izgulj emiatt. Előbb utóbb érezni fogod őt egyértelmeűen.


38 hkm

2010. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 21.héten kezdtem el érezni igazán.Addig nem volt egyértelmű,vagy észre sem vettem,nem figyeltem rá.
2010. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!