Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyás terhesség alatt?

Folyás terhesség alatt?

Figyelt kérdés

nagyon híg állagra szinte mint a víz szagtlan fehér folyás mire utalhat? kedden voltam orvosnál akkor mindent rendben talált. mivel nem állandó csak néha néha elő jön így nem tudom mire vélni. reggel szinte azt hittem,hogy éppen félálomban be pisilek de azóta abba is maradt :(( mi lehet ez? babát ugye nem károsíthatja?

25 hkm



2012. nov. 2. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt- néha meg most is van, bár több éve, hogy szültem. Vizelet visszatartasi zavarnak diagnosztizáltak.
2012. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van először megijedtem mert azt hittem magzat víz aztán hétfőn mondtam a dokinak aki mondta hogy ez azért van mert tisztul a szervezetem! írt rá hüvelytablettát de mondta semmi gond ez a terhesség velejárója! üdv 23hetes kismami
2012. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem egész terhességem alatt volt folyásom!!addig nem gáz amíg fehér vagy színtelen nincs szaga és nem viszket vagy csíp!!!a picurnak nem árt csak ha valamilyen fertőzés!!
2012. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!